Всеукраїнський турнір "Футбол проти наркотиків" відбудеться у ВінниціВсеукраїнський турнір "Футбол проти наркотиків" відбудеться у Вінниці

Всеукраїнський турнір "Футбол проти наркотиків" відбудеться у Вінниці

10:31 20.06.2024

До Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом у Вінниці 28 червня відбудеться турнір "Футбол проти наркотиків". Він об'єднає понад три сотні гравців зі всієї України. У змаганнях візьмуть участь гравці, які знаходяться на шляху подолання своєї залежності.

Організатори події - Вінницький міський центр соціальних служб та ГО "Міжнародна антинаркотична асоціація, Вінниця".

Головною метою заходу є формування здорового способу життя, збереження здоров'я сімей, дітей та молоді, профілактика вживання наркотиків дітьми і молоддю, запобігання зловживанню алкоголем, тютюном та іншими речовинами.

Турнір покликаний поширити серед широких верств ідею про користь здорового способу життя та недопустимість вживання наркотиків. Важливо, що у змаганнях братимуть участь непрофесійні футбольні команди, які складаються з людей, які на власному досвіді розуміють, наскільки важко боротися із залежністю та як негативно вона впливає на всі сфери життя: від особистої до професійної, - зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Переможців турніру нагородять медалями, грамотами та кубками.

Змагання відбудуться 28 червня о 10:00. Захід пройде на стадіоні Вінницького ліцею № 18.

У разі сигналу повітряної тривоги під час турніру учасників просять спуститися у найближчі укриття. Мапа сховищ Вінниці - за посиланням.

Нагадаємо, чемпіонат України з флаг-футболу серед юнаків та юніорів завершено - вінничани чемпіони країни. Про це інформує спортивний клуб "Вінницькі Вовки".

Читайте також

Вінничанин здобув “золото” на Кубку України з греко-римської боротьби
Детальніше
"Укрпошта" випустила нову марку присвячену Олімпійським іграм
Детальніше
Житель Гайсинщини, який збував метадон, проведе за ґратами 6 років
Детальніше
У Вінниці викрили 25-річного наркозакладчика
Детальніше
Житель Тульчинського району консервував вдома канабіс
Детальніше
Вінницька шахова школа запрошує на командний чемпіонат України з шахів
Детальніше