Волонтери допомагають ремонтувати приміщення центру психічного здоров’я дітей
У Вінниці волонтери з Хмельницького допомагають ремонтувати приміщення центру психічного здоров’я дітей в обласній лікарні імені Академіка Ющенка.
Три місяці тому, коли волонтери побачили, у якому стані перебуває санітарна кімната закладу, кинули клич та об’єднали сотні небайдужих в бажанні допомогти дітям.
Починати довелось практично з нуля. Стіни, підлога, заміна сантехніки, встановлення витяжки потребували повної заміни, тож нині кіпить робота над повним апгрейдом приміщення. Дістались і кабінету, де лікують дитячі душі. Тут майстри вирівнюють стіни, зробили стелю, замінили вікна та освітлили кімнату.
![Волонтери допомагають ремонтувати приміщення центру психічного здоров’я дітей](/sites/default/files/styles/compressor/1920x1080/inline-images/128586810_732772847664420_8020818895642285306_n.jpg?itok=O37iTlLm)
Нагадаємо, півроку тому на базі лікарні імені Ющенка створили дитячий центр психічного здоров’я. Тут безкоштовно консультують та лікують не лише юних вінничан, а й малечу та підлітків з інших областей.
Більше подробиць розкажемо у вечірньому випуску новин о 19-00 на телеканалі «ВІТА»