Володимир Гройсман важливо, щоб і влада, і люди, були готові до дій в будь-якій екстреній ситуації

Володимир Гройсман: важливо, щоб і влада, і люди, були готові до дій в будь-якій екстреній ситуації

15:14 05.11.2022

Готуватись до будь-яких негараздів, і разом з тим робити все, щоб вони не відбулись. З такою порадою в контексті енергетичної кризи звернувся до громадян та місцевого самоврядування лідер “Української Стратегії”, голова Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Гройсман. 

Про це прем’єр-міністр України (2016-2019 рр.) Володимир Гройсман розповідав 4 листопада в етері програми “На часі” вінницького телеканалу “Віта”.

Треба створювати, однозначно, запаси всього, що може знадобитись на час відключень електроенергії. Все, що стосується зарядних пристроїв, мобільних приладів для приготування їжі, певного запасу продуктів – повинно бути. Врешті, електроенергію буде відновлено, ворог буде розбитий, а Україна буде процвітати, але цей період треба пережити, - говорить Володимир Гройсман. 

Не менш важливо у нинішніх умовах, як стверджує очільник “Української Стратегії”, – дбати про особисту безпеку під час ворожих обстрілів:  

Необхідно реагувати на повітряні тривоги. Ми зараз знаємо, що Іран намагається допомагати росії більш руйнівними дронами, ніж раніше, і балістичними ракетами. Але, водночас треба розуміти, що Збройні Сили та наші міжнародні партнери цю проблему вирішують, зміцнюють захист України. Нас не зламати, і хоч путін це чітко розуміє, він деградує, і буде намагатись завдати нам якомога більшої шкоди. З іншого боку – до нас надходитиме все більше високотехнологічного озброєння, щоб руйнування були не такими значущими, - каже політик.

За словами Володимира Гройсмана, місцеве самоврядування має налагодити шляхи реагування на будь-які загрози в енергетичній галузі.  

Ще після завершення опалювального сезону ми обговорювали з командою можливі сценарії розвитку подій. Включно з Гуманітарним штабом, ми сконцентрувались на тому, щоб напрацьовувати рішення і пропанувати їх органам влади. Важливо, щоб і влада, і люди, були готові до дій в будь-якій екстреній ситуації: чи то відключення електроенергії, чи то відключення води. Треба сформувати запаси та налагодити логістику, - висловлює свою думку Володимир Гройсман.

Дивіться повну версію інтерв’ю прем’єр-міністра України (2016-2019 рр.) Володимира Гройсмана у програмі «На часі».

Читайте також

Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше
У Вінницькій громаді ЦНАПи розпочали прийом військовозобов'язаних для оновлення даних
Детальніше
Вінниця прощається із 24-річним Героєм-кулеметником
Детальніше
На Вінниччині 20 травня знову діятимуть графіки погодинних відключень світла
Детальніше
Усі 37 нічних “шахедів” збили, у тому числі й ті, які кружляли над Вінниччиною
Детальніше
У Корделівці відкрили меморіальну дошку загиблому земляку Андрію Чабану
Детальніше