Вогонь з Вифлеєму з рук вінницьких пластунів отримав ветеран Михайло Кузнецов

Вогонь з Вифлеєму з рук вінницьких пластунів отримав ветеран Михайло Кузнецов

15:29 20.12.2024

Вифлеємський вогонь Миру – символ надії, злагоди та добра. 20 грудня його передали представники Вінницького осередку Національної скаутської організації «Пласт» та розмістили у холі міської ради. 

Вже другий рік поспіль його передають для військового, цього року символічний вогонь з вдячністю прийняв помічник ветеранів і керівник відділу «Сервісний офіс у справах ветеранів» Михайло Кузнецов – полковник з 30-річним досвідом військової служби.

Вифлеємський вогонь є дуже символічним, він не дає згаснути надії в нашу Перемогу і швидке настання миру у нашій державі. Отримати цей вогонь – це не лише честь, а й нагадування про нашу відповідальність: зберігати світло віри, надії та незламності у серцях, попри будь-які випробування, – говорить заступник директора Вінницького міського центру соціальних служб, начальник відділу «Сервісний офіс у справах ветеранів» Михайло Кузнецов.

Передавання Вифлеємського вогню миру у Вінниці відбувається вже кілька років поспіль й така ініціатива стала доброю традицією, що об'єднує громаду та надає особливий зміст різдвяно-новорічним подіям. Вона зближує людей незалежно від їхнього віросповідання.

Голова Вінницького Пласту Віталій Головенько розповів, що у межах роботи пластунського осередку першими у нашому місті Вифлеємський вогонь Миру отримали саме військові, і у їх капличках він буде горіти цілий рік.

Вифлеємський вогонь Миру – це символічний вогонь, свічку можна погасити й передавати її далі, можна подарувати, але найголовніше те, що він дарує надію, наповнює наші серця теплом та добром і надає підтримку тим, хто її потребує. Цей вогник, що подолав тисячі кілометрів, тепер можна принести й до своєї домівки, – говорить Віталій Головенько.

Під час зустрічі представники «Пласту» заспівали пісню, яку традиційно виконують під час передачі Вогню.

Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Вифлеємський вогонь миру

Вифлеємський вогонь миру – це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва.

Основна мета – поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. Вогонь є символом доброї справи й підтримки.

Традицію передавати вогонь придумали австрійські скаути, щоб нагадати суспільству істинну суть Різдва. Про час, коли необхідно подумати про тих, хто потребує допомоги. Особливо про тих, хто не святкуватиме Різдво разом зі своєю родиною через хворобу, життєві обставини або захищаючи нашу країну на фронті.

Вогонь миру — це символ злагоди, спокою, любові до людей та світу. Символ порозуміння в суспільстві.

Нагадаємо, Вифлеємський вогонь миру отримали вінницькі пластуни від працівників "Укрзалізниці". До нашого міста вогонь прибув уночі.

Embedded thumbnail for Вогонь з Вифлеєму з рук вінницьких пластунів отримав ветеран Михайло Кузнецов

Читайте також

Напередодні Дня святого Миколая для маленьких вінничан організували похід у планетарій
Напередодні Дня святого Миколая для маленьких вінничан організували похід у планетарій
Детальніше
Вінницькі поліцейські зробили День Миколая особливим для дітей загиблих правоохоронців
Вінницькі поліцейські зробили День Миколая особливим для дітей загиблих правоохоронців
Детальніше
Ювенальні поліцейські та ліцеїстки приготували подарунки для маленьких вінницьких пацієнтів
Ювенальні поліцейські та ліцеїстки приготували подарунки для маленьких вінницьких пацієнтів
Детальніше
В усипальниці Миколи Пирогова у Вінниці служили заупокійну літію
В усипальниці Миколи Пирогова у Вінниці служили заупокійну літію
Детальніше
Дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування у Вінниці вітали з Днем Святого Миколая
Дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування у Вінниці вітали з Днем Святого Миколая
Детальніше
У Вінниці для дітлахів провели спортивну акцію до Дня Святого Миколая
У Вінниці для дітлахів провели спортивну акцію до Дня Святого Миколая
Детальніше