Водопостачання у Вінниці відновлять 19 січня, але не раніше 1400

Водопостачання у Вінниці відновлять 19 січня, але не раніше 14:00

09:02 19.01.2025

Після масштабної аварії повне водопостачання у Вінниці зможуть відновити вже у неділю, 19 січня, але не раніше 14:00.

Про це поінформували у “Вінницяоблводоканал”.

Повністю відновити водопостачання вийде не раніше 14:00 19 січня. В процесі виконання робіт додатково зʼясувалося, що не просто лопнув шов - відбулося зміщення труби, - йдеться у повідомленні.

За словами комунальників, попереду ще чотири години дуже складних зварювальних робіт. Потім ще не менше чотири години на наповнення 8 км водогону й стабілізацію робочого тиску. 

Просимо набратися терпіння, бо це все складно - ми вже 12 годин на ногах, і попереду ще чимало роботи, - додають у “Вінницяоблводоканал”.

Нагадаємо, “Вінницяоблводоканал” дав прогноз на ліквідацію масштабного пориву водогону у Вінниці, через який без води тимчасово залишилась значна частина міста.

Читайте також

Мешканців п'яти вулиць у Вінниці попередили про відключення води на цілий день
Мешканців п'яти вулиць у Вінниці попередили про відключення води на цілий день
Детальніше
Кип'ятіння не рятує як правильно здати воду з криниці на аналіз у Вінниці
Кип'ятіння не рятує: як правильно здати воду з криниці на аналіз у Вінниці
Детальніше
У Вінниці попередили про ремонти на трансформаторних підстанціях
У Вінниці попередили про ремонти на трансформаторних підстанціях
Детальніше
«Сила води» у Вінниці відбудеться безкоштовний захід на природі
«Сила води»: у Вінниці відбудеться безкоштовний захід на природі
Детальніше
Стічні води можуть забруднювати став Поділля у Вінниці екологи та муніципалітет взяли проби води для дослідження
Стічні води можуть забруднювати став Поділля у Вінниці: екологи та муніципалітет взяли проби води для дослідження
Детальніше
У Вінниці до 17 вересня призупинили гарячу воду на кількох вулицях
У Вінниці до 17 вересня призупинили гарячу воду на кількох вулицях
Детальніше