"Вінницяоблводоканал" ліквідував у місті три аварійних пориви

"Вінницяоблводоканал" ліквідував у місті три аварійних пориви

11:28 04.04.2022

Упродовж минулих вихідних "Вінницяоблводоканал" ліквідував аварійні ситуації на водопровідних мережах на вулицях А. Медвідь, Марії Литвиненко-Вольгемут та 1-му проїзду Чехова. У понеділок, 4 квітня, аварійна бригада працює на Волошковій, де виявлено невеликий порив на водогоні.

Про це розповіли в міському комунальному підприємстві "Адміністративно-технічний центр".

Відповідно до наших нормативів виконавці аварійних робіт зобов’язані у п’ятиденний термін відновити місце проведення земляних робіт до того стану, який був перед початком робіт. Це якщо йдеться про розкопки, що проводились на зелених зонах. Це, наприклад, такі роботи, які проводились наприкінці минулого тижня на вулицях Келецькій та Василя Порика. А якщо це роботи, які виконувались на ділянках з асфальтним покриттям, то підприємства, що їх проводили, повинні після ліквідації аварійної ситуації засипати місце розкопки щебенем або відсівом. Після чого внести в графік асфальтування цю ділянку на наступний місяць. На відновлення асфальту в місці розкопки відводиться в середньому місяць, - каже начальник "Адміністративно-технічного центру" Віталій Козак.

"Вінницяоблводоканал" ліквідував у місті три аварійних пориви

Зокрема, проведені на вихідних аварійні розкопки в районі вулиць Анастасії Медвідь та Марії Литвиненко-Вольгемут увійдуть в графік відновлення асфальтного покриття на травень.

А комунальне підприємство "Вінницяміськтеплоенерго" з початком нового тижня продовжує виконання планових робіт з реконструкції теплових мереж на двох ділянках в районі Верхньої Слов’янки та Вишеньки.

Нагадаємо, Вінниця і далі допомагає тим, хто лишився без дому через звірства російських військ. У місті отримали прихисток та зареєструвались майже 12 тисяч людей з українських міст та сіл, де тривають бойові дії.

Читайте також

Старі труби на пенсію: "Вінницяоблводоканал" готується до осінньо-зимового періоду
Детальніше
Працівники ночують біля тимчасового водогону, поки триває ремонт 60-річних магістральних труб
Детальніше
Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Аварійні відключення світла і побутова техніка: як врятувати холодильник від поломки
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
Де у Вінниці тривають планові роботи на мережах 19 липня - повний перелік
Детальніше