Вінниця у жалобі 14 квітня приспустили прапори за жертвами ракетних ударів у Сумах

Вінниця у жалобі: 14 квітня приспустили прапори за жертвами ракетних ударів у Сумах

11:56 14.04.2025

У Вінницькій громаді 14 квітня оголосили Днем жалоби за жертвами російської атаки по Сумах. Приспустили державні прапори. 

За інформацією, станом на ранок, кількість поранених унаслідок ракетного удару зросла до 119 осіб, загинули щонайменше 34 людини, серед яких є діти.

У Вербну неділю, російські війська здійснили подвійний ракетний удар по центру міста Суми, застосувавши балістику з касетними боєприпасами. Атака тривала у час, коли вулиці були заповнені людьми, що призвело до значних жертв серед мирного населення. Значних руйнувань зазнали житлові та нежитлові будівлі, зокрема місцевий університет. А також знищено транспортні засоби.

На своїх сторінках у соціальних мережах Вінницький міський голова Сергій Моргунов засудив злодіяння ворога: 

Черговий ракетний удар по мирному українському місту. Цього разу — Суми. І знову житловий квартал. Десятки загиблих… І серед них — діти. Це не просто трагедія — це воєнний злочин. Світ має реагувати. Зло не можна ігнорувати Кожна така атака — виклик усьому цивілізованому світу. Вінниця разом із Сумами у скорботі. Щирі співчуття родинам загиблих.

Нагадаємо, російські війська атакували Суми 13 квітня балістичною ракетою з касетними боєприпасами. Ракета вибухнула над містом.

Читайте також

Краєзнавці сперечаються де саме під Вінницею Гітлер позував для рідкісного фото на аеродромі
Краєзнавці сперечаються де саме під Вінницею Гітлер позував для рідкісного фото на аеродромі
Детальніше
Загинув ще у 2023 році Тростянеччина зустріла загиблого воїна
Загинув ще у 2023 році: Вінниччина зустріла загиблого воїна
Детальніше
На Тульчинщині звільнений з полону медик власноруч зняв свій портрет з Алеї Надії
На Тульчинщині звільнений з полону медик власноруч зняв свій портрет з Алеї Надії
Детальніше
Вінниця прощається з добровольцем у 41 рік загинув санітар з «Червоної Калини»
Вінниця прощається з добровольцем: у 41 рік загинув санітар з «Червоної Калини»
Детальніше
Пройшов Волноваху і Маріуполь у 46 років загинув вінничанин, боєць «Вовків Да Вінчі»
Пройшов Волноваху і Маріуполь: у 46 років загинув вінничанин, боєць «Вовків Да Вінчі»
Детальніше
З університету — одразу на фронт Вінниця прощається із 27-річним десантником
З університету — одразу на фронт: Вінниця прощається із 27-річним десантником
Детальніше