Вінниця цілодобово приймає переселенців зі всієї України

Вінниця цілодобово приймає переселенців зі всієї України

18:13 06.03.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують розміщувати людей, які потребують захисту. Станом на вечір, 5 березня, у школах та гуртожитках навчальних закладів міста прийняли 1920 біженців з регіонів України, де ведуться бойові дії. Їх нагодували, запропонували теплі речі та ночівлю. На ранок залишилося 869 людей.

У департаменті освіти міської ради розповіли, що прибулих з інших регіонів розміщують та приймають цілодобово.

До Вінниці останніми днями приїжджають люди з Харкова, Одеси, Києва, Чернігова, Запоріжжя та Луганської області та інших міст. Здебільшого це жінки та діти. Постійно йде потік. Частина людей евакуюються власними автівками, ще частина – залізницею та автобусами. Вони просяться хоча б переночувати, а потім їдуть далі. Біженців розселяють у чотирьох школах міста, в гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів та університетів. Крім того, сьогодні додаткові місця для розміщення біженців облаштовують і в школі №34. Дуже потрібні ковдри, подушки та теплі речі. Вінничани можуть приносити їх до навчального закладу. Ми харчуємо прибулих і надаємо місце для сну. Станом на вчорашній вечір було 1920 людей, з них – 471 дитина. Сьогодні вранці залишилось 869 біженців, з яких - 235 дітей, - розповідає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, 5 березня у Вінниці зупинився евакуаційний потяг, який прямував із Запоріжжя до Львова. Близько чотирьох тисяч біженців зробили вимушену перерву в поїздці, оскільки потяг не міг прямувати далі через проблеми на коліях.

Читайте також

Вінниця прощається з двома оборонцями України, які загинули на Донеччині
Детальніше
"Мабуть, я ще не все зробив" - історія вінничанина, який постраждав від ракетного удару по Вінниці
Детальніше
На Вінниччині прощались з родиною, яка загинула під час ракетного обстрілу Києва
Детальніше
У Вінниці вшанують пам’ять жертв ракетного удару 14 липня 2022 року
Детальніше
У Вінниці провели захід пам'яті жертв терору 14 липня 2022 року
Детальніше
14 липня у Вінниці День жалоби — друга річниця страшного ракетного удару по місту
Детальніше