Вінниця приймає учнівські футбольні команди із семи областей України

13:40 10.05.2023

9 березня в комунальному закладі "Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної" відбулось урочисте відкриття фінальних змагань з футболу серед дівчат за програмою V літньої Гімназіади України.

• Полтавської областей.

Вінниця завжди радо зустрічає гостей, а сьогодні нам особливо приємно вітати дітей, що прибули до нас із прифронтових регіонів. Адже попри воєнні перипетії молоде покоління повинне розвиватися та досягати успіхів як у навчанні, так і в спорті, - зазначила у своєму вітальному слові директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, у Вінниці завершили черговий етап футбольного турніру UTMOST CUP-2023. Знову у вихідні 30 найкращих команд України виборювали Кубок чемпіонів. Цього разу серію змагань провели юні спортсмени 2011 р.н.