Вінниця приймає учнівські футбольні команди із семи областей України
9 березня в комунальному закладі "Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної" відбулось урочисте відкриття фінальних змагань з футболу серед дівчат за програмою V літньої Гімназіади України.
До змагань долучилися спортивні команди з:
- Вінницької,
- Харківської,
- Сумської,
- Рівненської,
- Волинської,
- Одеської,
- Полтавської областей.
Вінниця завжди радо зустрічає гостей, а сьогодні нам особливо приємно вітати дітей, що прибули до нас із прифронтових регіонів. Адже попри воєнні перипетії молоде покоління повинне розвиватися та досягати успіхів як у навчанні, так і в спорті, - зазначила у своєму вітальному слові директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.
![Вінниця приймає учнівські футбольні команди із семи областей України](/sites/default/files/styles/compressor/1037x306/inline-images/vinnicya-priymae-uchnivski-futbolni-komandi-iz-semi-oblastey-ukraini-2.png?itok=zEQHT-EX)
Нагадаємо, у Вінниці завершили черговий етап футбольного турніру UTMOST CUP-2023. Знову у вихідні 30 найкращих команд України виборювали Кубок чемпіонів. Цього разу серію змагань провели юні спортсмени 2011 р.н.