Вінниця проводжає в останню путь морського піхотинця Артура Шепеля

Вінниця проводжає в останню путь 29-річного сержанта морпіха Артура Шепеля

09:29 08.01.2025

8 січня Вінницька громада прощається із полеглим Захисником України, смілим воїном та оборонцем, Артуром Шепелем. Чоловік служив у лавах 37-ї окремої бригади морської піхоти. Йому назавжди залишилось 29 років.

Артур Анатолійович народився 21 жовтня 1995 року у Вінницькому районі. Ріс разом з двома братами у Бохониках, де ходив до місцевої школи. Після здобуття середньої освіти пішов працювати будівельником.

У січні 2023 року Артур мобілізувався до війська. Служив у 505-му батальйоні 37-ї окремої бригади морської піхоти. Брав участь у боях на гарячих напрямках, зокрема на Херсонщині, Донеччині, Запоріжжі.

Чоловік розумів, що захист Батьківщини – це його обов’язок. Тоді сказав мені: “Я піду, бо це моя відповідальність перед тобою, нашою сім’єю та країною”. Чоловік пройшов справжнє пекло війни. Брав участь в штурмах, боях, зачистках. Він у мене був дуже сміливий, завжди допомагав побратимам, – ділиться дружина Захисника, Олена.

Згодом Артур Анатолійович здобув звання сержанта. У рядах кращих з кращих проходив навчання військовій справі за кордоном: у Великобританії, Норвегії. Закінчив курс підготовки командирів відділень.

Побратими говорили про нього багато хорошого. Він часто всіх прикривав, підтримував. Та не хвилювався, бо був цілеспрямованим та добре знав свою справу, – говорить дружина полеглого воїна.

Артур Миколайович мав надійний «тил» – дружину Олену та маленького сина Єфима, до яких він завжди повертався та заради яких боронив Україну.

На жаль, 30 грудня воїн загинув у бою в результаті мінометного обстрілу та ворожих скидів на Донеччині.

Прощання з Героєм

  • На 10:00 з воїном попрощаються у залі на вул. Сабарівське шосе.
  • Об 11:00 Захисника поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Нагадаємо, під Волновахою після авіаудару КАБом загинув 40-річний молодший сержант з Хмільницької громади Віталій Кухар. Про це інформує Хмільницька міська рада.

Читайте також

Інформаційна війна як не потрапити у ворожу пастку та бути медіаграмотним
Інформаційна війна: як не потрапити в ворожу пастку та бути медіаграмотним
Детальніше
Два студенти та школярка планували вчинення серії диверсій у Вінниці
Два студенти та школярка планували вчинення серії диверсій у Вінниці
Детальніше
Біля кордону затримали вінницького таксиста з пасажирами, які планували тікати до Придністров'я
Біля кордону затримали вінницького таксиста з пасажирами, які планували тікати до Придністров'я
Детальніше
Ворог почав споряджати «Шахеди» отруйними речовинами - будьте обережні
Ворог почав споряджати «Шахеди» отруйними речовинами - будьте обережні
Детальніше
Збирають гроші на благодійність та підіймають настрій гурт Пан Карпо знову гастролює Україною
Збирають гроші на благодійність та підіймають настрій: гурт "Пан Карпо" знову гастролює Україною
Детальніше
У Якушинцях прощалися з 52-річним Героєм-гранатометником
У Якушинцях прощалися з 52-річним Героєм-гранатометником
Детальніше