Вінниця проводжає у вічність Захисника — оператора безпілотних літальних апаратів

Вінниця проводжає у вічність Захисника — оператора безпілотних літальних апаратів

09:24 21.04.2024

У неділю, 21 квітня, Вінниця прощається з Рогачовим Віктором Олеговичем. Навесні 2023 року чоловік мобілізувався до Збройних Сил України. Служив оператором безпілотних літальних апаратів у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. 

Загинув 16 квітня, виконуючи бойове завдання поблизу міста Красногорівка Покровського району Донецької області. Місцем вічного спочинку 32-річного воїна стане Алея Героїв Сабарівського кладовища.

Віктор Рогачов народився у Бахмуті 30 березня 1992 року. Після закінчення місцевої школи здобув професійну освіту у Бахмутському залізничному технікумі та вищу – у Харківській академії залізничного транспорту, де опановував комп’ютерні технології. А наступною сходинкою стала магістратура Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (Бахмут). Деякий час працював у рідному місті на магістральних електромережах, а згодом влаштувався на роботу за кордоном.

Як розповіла мати загиблого Героя Ірина, звістка про повномасштабне російське вторгнення заскочила Віктора, коли він перебував в Україні у відпустці. З Бахмуту родина була змушена евакуюватися. З вересня 2022 року її новою домівкою стала Вінниця. Звідси чоловіка і призвали до війська.

На передовій Віктор застосовував свої знання та вміння. Добре знався на комп’ютерній техніці, тож став оператором БпЛА. За сім місяців виконав чимало бойових завдань. Та навіть, перебуваючи у гарячих точках залишався добрим сином, який турбувався про батьків та кожний свій ранок розпочинав із короткого дзвінка до нас, щоб привітати та побажати гарного дня…

Прощання з воїном

  • Церемонія прощання із Віктором Рогачовим розпочнеться о 13:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.
  • Поховають воїна о 14:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Нагадаємо, на фронті загинув молодий Герой, солдат-навідник з Томашпільської громади - Ігор Рябенко. Про це інформує Тульчинська районна військова адміністрація.

Читайте також

Інструктори з Хорватії навчали вінницьких саперів розміновувати поля за допомогою спецмашин
Детальніше
Майже 300 вінничан вже оновили свої дані у ЦНАПах - як це зробити
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці влаштували урок мужності для школярів
Детальніше
Під колесами Audi загинув 56-річний велосипедист з Вінницького району
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше