Вінниця проводжає у вічність добровольця, який воював на донецькому напрямку

Вінниця проводжає у вічність добровольця, який воював на донецькому напрямку

09:05 27.03.2025

Вінничанин Вадим Гусляков свій перший бойовий досвід отримав в АТО/ООС у 2016 році. Добровольцем став на захист Батьківщини й на початку повномасштабного російського вторгнення. На посаді стрільця-помічника гранатометника боронив Батьківщину на донецькому напрямку. 

На жаль, важкі воєнні випробування сильно підірвали його здоров’я. Далі було тривале лікування та серце не витримало. 57-літній воїн відійшов у вічність 25 березня.

Народився Вадим Гусляков 2 грудня 1967 року у Вінниці. Після навчання у 20-й загальноосвітній середній школі опанував робітничу спеціальність у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5. Розпочинав свій трудовий шлях на Вінницькому інструментальному та хімічному заводах, а останніми роками перед великою війною працював верстатником у типографії. Пів року тому овдовів, у нього залишилась донечка та двійко внучат.

Вадим був природолюбом. Наша річка, ліс, земля – це те, що його захоплювало повністю та чарувало своєю красою. Він міг годинами ловити рибу, милуватися природою… Любив працювати й на землі. Мав свій шматочок у селі біля хатини, де кожна рослинка, кожне деревце було висаджене та виплекане його руками, – розповідає брат Небесного Воїна Павло. – Вадим також завжди знаходив спільну мову з людьми. Його щирість та легка вдача нерідко ставали запорукою міцної дружби, що не тьмяніла з роками.

Прощання з Героєм

  • Церемонія прощання з Вадимом Гусляковим розпочнеться о 14:00 за адресою: вул. Генерала Арабея, 1.
  • Чин поховання воїна відбудеться о 15:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Нагадаємо, від кульового поранення на фронті загинув 24-річний солдат з Тульчинської громади Михайло Нікітін. Про це інформують у Тульчинській міській територіальній громаді.

Читайте також

У Тульчині помер талановитий керівник оркестру народних інструментів
У Тульчині помер талановитий керівник оркестру народних інструментів
Детальніше
Війна змінює українсько-молдовський кордон реконструкція пунктів пропуску на Вінниччині
Війна змінює українсько-молдовський кордон: реконструкція пунктів пропуску на Вінниччині
Детальніше
Поліція розшукує свідків смертельної аварії на трасі у Жмеринському районі
Поліція розшукує свідків смертельної аварії на трасі у Жмеринському районі
Детальніше
Безкоштовні заняття йогою просто неба для вінницьких ветеранів і молоді
Безкоштовні заняття йогою просто неба для вінницьких ветеранів і молоді
Детальніше
Вінницькі освітяни допомагають Захисниками та Захисницям відновлюватися
Вінницькі освітяни допомагають Захисниками та Захисницям відновлюватися
Детальніше
Воїна з Козятинської громади нагородили Хрестом Доблесті
Воїна з Козятинської громади нагородили "Хрестом Доблесті"
Детальніше