Вінниця прощається з полеглим на Донецькому напрямку бійцем десантно-штурмової бригади

Вінниця прощається з полеглим на Донецькому напрямку бійцем десантно-штурмової бригади

09:02 28.02.2024

Вінницька громада 28 лютого прощається із полеглим Захисником Володимиром Нікіфоровим. Понад рік воїн боронив Україну від ворога на Донецькому напрямку. Воював у складі 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади. На жаль, бій 21 лютого поблизу Покровська став для нього останнім. 

Володимиру було лише 41. Вдома на нього чекали дружина та семирічний син...

Володимир був справжнім патріотом і доводив це своїми вчинками. І під час Революції Гідності на столичному майдані, й активним волонтерством від початку рашистського вторгнення у 2014 році. Ніколи не стояв осторонь подій, робив все, що міг. На захист Батьківщини він також став добровільно – за покликом серця, – розповідає дружина полеглого Героя Олена.

Народився Володимир Нікіфоров 6 березня 1982 року. Після завершення школи у Ямполі здобув педагогічну освіту. Згодом переїхав до Вінниці, де створив сім’ю та реалізовував себе у різних професіях.

Та найважливішою своєю роллю вважав виховання сина: у любові до  рідної України, її національної величі… Він був найкращим татом для нашої дитини і гарним чоловіком для мене..., – каже дружина.

Прощання з Героєм

  • Церемонія прощання із Володимиром Нікіфоровим розпочнеться о 9:45 за адресою: вул. Батозька, 12. 
  • Об 11:00 віддати останні почесті Захиснику вінничани зможуть біля його будинку на вул. К. Василенка, 6.
  • Чин поховання воїна відбудеться о 12:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Нагадаємо, в результаті стрілецького бою з противником, поблизу населеного пункту Терни Лиманського району Донецької області російський окупант обірвав життя Cакулич Івану Юрійовичу. Життєва зірка нашого захисника згасла на 45 році життя.

Читайте також

Благодійний концерт як Жадан і Собаки у Вінниці збирали кошти для “Хартії”
Благодійний концерт: як "Жадан і Собаки" у Вінниці збирали кошти для “Хартії”
Детальніше
У Тиврові передчасно померла начальник фінвідділу селищної ради
У Тиврові передчасно померла начальник фінвідділу селищної ради
Детальніше
У Вінниці вшанують полеглу 29-річну бойову медикиню Яну (Яру) Рихліцьку
У Вінниці вшанують полеглу 29-річну бойову медикиню Яну (Яру) Рихліцьку
Детальніше
Легкі гроші ціною людських життів як не потрапити у пастку російських спецслужб
Легкі гроші ціною людських життів: як не потрапити у пастку російських спецслужб
Детальніше
У Немирівській громаді попрощалися з загиблим Героєм-земляком
У Немирівській громаді попрощалися з загиблим Героєм-земляком
Детальніше
«Він був козаком по крові» історія військового льотчика, який загинув в небі над Вінниччиною
«Він був козаком по крові»: історія військового льотчика, який загинув в небі над Вінниччиною
Детальніше