Вінниця прощається із Героєм-Захисником Владиславом Бураком

Вінниця прощається із Героєм-Захисником Владиславом Бураком

10:37 27.02.2024

Владислав Бурак захищав Батьківщину від початку повномасштабного російського вторгнення. Боронив Україну у складі 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Брав участь у пекельних зіткненнях із ворогом на Донецькому напрямку. 

На жаль, бій 24 лютого 2023 року став для воїна останнім. Попри звістку про загибель, у родини жевріла надія побачити його живим. Однак, не судилося… Захиснику було лише 54 роки.

Владислав Бурак народився у Вінниці 19 серпня 1968 року. Навчався у 9-й школі, а потім у Калинівському технікумі. Більшу частину свого життя присвятив роботі на Вінницькому олійножировому комбінаті, де працював на різних посадах. Мав і чимало захоплень, був гарним господарем, вмів та робив усе своїми руками, розповідають рідні.

Владислав був людиною з великої літери. Щойно покликала Батьківщина, він одразу став на її захист. Не ховався і не шукав причин не йти на війну. Був свідомим та добросовісно виконував військовий обов’язок, - говорять рідні.

Прощання з Героєм

  • Церемонія прощання із Владиславом Бураком розпочнеться 27 лютого о 13:00 год за адресою: Соняшникова, 5.
  • Поховають воїна о 14:00 на кладовищі у Луці-Мелешківській.

Нагадаємо, трагічна звістка знову надійшла до Ямпільської громади - загинув Захисник Тітаренко Максим Сергійович 1990 року народження. Про це інформує Ямпільська міська рада.

Читайте також

Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал гучне затримання у Вінниці
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал: гучне затримання у Вінниці
Детальніше
На Гайсинщині відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників Михайла Гояна та Юрія Коваля
На Гайсинщині відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників Михайла Гояна та Юрія Коваля
Детальніше
Крути педалі — заряджай ЗСУ вінничан кличуть на великий благодійний заїзд
Крути педалі — заряджай ЗСУ: вінничан кличуть на великий благодійний заїзд
Детальніше
Сиротою залишився 10-річний син на Вінниччині сумують за правоохоронцем, який присвятив життя службі
Сиротою залишився 10-річний син: на Вінниччині сумують за правоохоронцем, який присвятив життя службі
Детальніше
Останній шлях Героя Козятинщина схиляє голови у жалобі за Віталієм Залевським
Останній шлях Героя: Козятинщина схиляє голови у жалобі за Віталієм Залевським
Детальніше
Останній шлях Героя сьогодні у Вінниці поховають 52-річного воїна Олександра Яковченка
Останній шлях Героя: сьогодні у Вінниці поховають 52-річного воїна Олександра Яковченка
Детальніше