Вінниця прощалась з Героями-захисниками — Владиславом Базенко та Владиславом Кобзарем
Вінницька громада 11 лютого прощається із двома воїнами, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність України.
Базенко Владислав Романович
Свій бойовий шлях Владислав Базенко розпочав у 2016 році. Щойно досягши повноліття, став на захист Батьківщини пліч-о-пліч із батьком. Там і застала його звістка про повномасштабне вторгнення. Був старшим солдатом 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка. Брав участь у найзапекліших боях та попри поранення не полишав передову. Життя воїна обірвалося 3 лютого на Лиманському напрямку. Це сталося на другий день після його 27-го Дня народження.
Владислав Базенко — уродженець Києва, проте все своє доросле життя пов’язав із Вінницею. Тут створив сім’ю і разом із дружиною виховував трирічного синочка.
Слово, яке найвлучніше характеризує Влада – самовідданість. Кинутись у капцях рятувати сусідів від пожежі – це про нього. Попри біль не полишати позиції заради побратимів, ризикуючи життям – це також про нього, – розповідає дружина Героя Світлана. – Він був гарним батьком та чоловіком, справжнім другом та патріотом Батьківщини…
Кобзар Владислав Ігорович
Владислав Кобзар долучився до лав Збройних Сил України на початку повномасштабного вторгнення. Воював із ворогом у складі 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Був зв’язківцем. Загинув на Авдіївському напрямку 2 лютого під час виконання бойового завдання. Захиснику назавжди залишилося 24 роки…
Народився Владислав у Вінниці. Тут же зростав і навчався. Закінчив 15-ту школу, а згодом педагогічний коледж. Проте обрав для себе іншу професію – до війни працював з електричними системами на підприємстві.
Влад був для нас усім. Надійним плечем, добрим та сміливим. Тож, щойно розпочалась повномасштабна агресія, одразу пішов боронити Україну. Вважав це своїм обов’язком, – каже мати загиблого Героя Тетяна. – Він цінував життя та вмів любити. Нещодавно взяв шлюб із коханою дівчиною. Мав багато планів, яким, на жаль, не судилося здійснитися…
![Вінниця прощалась з Героями-захисниками — Владиславом Базенко та Владиславом Кобзарем](/sites/default/files/styles/compressor/2600x1949/inline-images/vinnicya-proschalas-z-geroyami-zakhisnikami-vladislavom-bazenko-ta-vladislavom-kobzarem-2.png?itok=KCdYQ8GP)
Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Героям!
Нагадаємо, на фронті в Донеччині загинув молодий Герой-захисник із Бершаді - Володимир Яворський. Про це інформує Бершадський міський голова Віталій Драган.