Вінниця отримує гуманітарну допомогу з різних куточків світу

Вінниця отримує гуманітарну допомогу з різних куточків світу

16:18 19.03.2022

До волонтерського центру Вінницької громади продовжує надходити гуманітарний вантаж з-за кордону. З німецького міста Нюрнберг до Вінниці прибула тонна гуманітарної допомоги. У пакунках найнеобхідніше – засоби гігієни та дитяче харчування. Вантаж передали переселенцям, які приїхали до міста та в регіони, де ведуться запеклі бойові дії.

Крім того, до волонтерського центру доставили і гуманітарний вантаж від друзів з Німеччини. Вони передали медичні препарати та перев’язувальний матеріал. Також гуманітарну допомогу Вінниці передало подружжя з Австрії.

Днями з волонтерського центру відповідно до потреб передали медикаменти та засоби гігієни до лікувального закладу, де наразі проходять реабілітацію військовослужбовці, - повідомляє Вінницька міська рада.

Нагадаємо, в ООН спростували закиди рф про нібито існування в Україні так званих програм створення біологічної зброї. Про це на засіданні Ради Безпеки ООН заявила Заступниця Генсека ООН, Верховний представник з питань роззброєння Ідзумі Накаміцу.

Читайте також

Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше