Вінниця отримала три генератори від міста-побратима Кельце

Вінниця отримала три генератори від міста-побратима Кельце

23:10 07.02.2025

Сьогодні до Вінниці прибуло три генератори від польського міста-побратима Кельце. Вони різної потужності і стануть важливими альтернативними джерелами живлення. Про це на своєму телеграм-каналі та у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Це вже не перша допомога від Кельце. Вінницький міський голова Сергій Моргунов зауважив, що ці генератори зможуть забезпечити безперебійну роботу комунальних закладів у випадку тривалого відключення світла в громаді.

Щиро дякую мешканцям Кельце а також меру міста Агаті Войді за таку підтримку. Така допомога — це, в першу чергу, знак справжньої солідарності й дружби, яка підтверджує, що міцні традиції взаємопідтримки, закладені ще десятиліття тому, живуть і продовжуються сьогодні! – зазначив Сергій Моргунов.

Така міжнародна допомога є надзвичайно важливою для підтримки Вінницької громади, особливо нині в умовах війни. А забезпечення навчальних закладів альтернативними джерелами живлення – це інвестиція в безперервність освітнього процесу.

За словами заступниці директорки департаменту освіти Ірини Божок, один з генераторів призначений для садочка № 33, де навчаються понад 100 дітей.

Там наразі є альтернативне джерело живлення тільки для укриття, а сьогодні завдяки підтримці від польського міста-побратима Кельце, ми отримуємо генератор, який забезпечить безперебійну роботу харчоблока та освітлення в умовах відключень. Також ще один генератор передаємо в Вище художнє професійно-технічне училище №5, задля забезпечення безперебійного освітлення в навчальному корпусі. Третій піде на потреби одного з комунальних підприємств громади, – зазначив вона.

Нагадаємо, днями делегація Вінницької громади на чолі з заступниками міського голови Владиславом Скальським та Романом Фурманом взяли участь у економічній конференції, яка відбулась на базі технологічного парку у місті Кельце. Учасники обговорили подальші шляхи розвитку співпраці в контексті впровадження інвестиційних проєктів у нашому місті.

Embedded thumbnail for Вінниця отримала три генератори від міста-побратима Кельце

Читайте також

У Вінниці відкрили центр допомоги переселенцям з Херсонщини «Вільні разом»
У Вінниці відкрили центр допомоги переселенцям з Херсонщини «Вільні разом»
Детальніше
Безпека та оборона військова частина з Вінниччини отримала FPV-дрони для виконання бойових завдань
Безпека та оборона: військова частина з Вінниччини отримала FPV-дрони для виконання бойових завдань
Детальніше
Вінницькі митники завадили громадянці Ізраїлю ввезти в Україну заборонені препарати
Вінницькі митники завадили громадянці Ізраїлю ввезти в Україну заборонені препарати
Детальніше
На Вінниччині затримали мігранта, який не мав прав на перебування на території України
На Вінниччині затримали мігранта, який не мав прав на перебування на території України
Детальніше
Збираємо РУБАКАМ на нове авто кожен ваш донат – це ще один їхній удар по ворогу
Збираємо "РУБАКАМ" на нове авто: кожен ваш донат – це ще один влучний удар по ворогу
Детальніше
Історія волонтерки Тетяни Засієнко, яка переганяє автомобілі для ЗСУ з-за кордону
Історія волонтерки Тетяни Засієнко, яка переганяє автомобілі для ЗСУ з-за кордону
Детальніше