Вінниця отримала гуманітарну допомогу для шкіл від міста-побратима Карлсруе

Вінниця отримала гуманітарну допомогу для шкіл від міста-побратима Карлсруе

09:39 14.01.2025

Вінниця отримала партію гуманітарної допомоги від міста-побратима Карлсруе. Цього разу для вінницьких шкіл надійшло понад 800 шкільних столів та стільців, які надзвичайно важливі для нормального навчального процесу в умовах, коли навчальні заклади активно адаптуються до нових вимог.

Мер Вінниці Сергій Моргунов висловив вдячність громаді Карлсруе та меру Франку Ментрупу за постійну підтримку та допомогу у важкий для України час.

Ми вдячні нашим партнерам за їхню невтомну допомогу, яка надається не лише для шкіл Вінниці, а й для укриттів, де діти мають можливість навчатись у безпечних умовах. Це дуже важливо для нас, — зазначив міський голова.

Меблі розподілять між тими навчальними закладами міста, що потребують оновлення своїх класів і укриттів. Вантаж складували в одному з закладів міста, а протягом кількох наступних днів його розподілять в інші школи Вінниці.

Загалом, це вже не перша допомога від німецького міста-побратима: раніше Вінниця отримала шкільні меблі, генератори та інше необхідне обладнання.

Ця підтримка є важливою для нашої громади, і ми надзвичайно цінуємо кожен жест підтримки з боку Карлсруе. Наші діти заслуговують на якісну освіту в комфортних умовах, і кожна така допомога наближає нас до цієї мети, — додала директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, делегація з Вінниці завітала до міст Нансі (Франція) та Карлсруе (Німеччина), щоб взяти участь у благодійній акції, спрямованій на допомогу дітям, які постраждали від війни в Україні. Метою візиту також стало зміцнення міжнародних зв'язків та солідарності з українським народом.

Читайте також

Гарячий чай на Майдані та авто на передову історія вінницького волонтера Дениса Романовського
Гарячий чай на Майдані та авто на передову: історія вінницького волонтера Дениса Романовського
Детальніше
Обговорили повоєнний розвиток і співпрацю у Вінницю завітав Посол Республіки Корея Пак Кічанг
Обговорили повоєнний розвиток і співпрацю: у Вінницю завітав Посол Республіки Корея Пак Кічанг
Детальніше
Щодня підтримують оборонців у Вінниці відзначили волонтерів громади
Щодня підтримують оборонців: у Вінниці відзначили волонтерів громади
Детальніше
Медаль «За сприяння Збройним Силам України» отримав у Вінниці лікар Юрій Козак
Медаль «За сприяння Збройним Силам України» отримав у Вінниці лікар Юрій Козак
Детальніше
Бершадська громада передала військовим автономну мобільну ремонтну майстерню
Бершадська громада передала військовим автономну мобільну ремонтну майстерню
Детальніше
У Вінниці відбулось розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
У Вінниці відбулось розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
Детальніше