Вінниця готується до опалювального сезону: відремонтовано половину котелень і майже 640 теплових камер
«Вінницяміськтеплоенерго» підготувало до опалювального сезону 2026–2027 років близько 40% теплового господарства міста — ремонтують котельні, теплові пункти та мережі, а також реалізують масштабний проєкт модернізації теплопостачання.
Про це 25 червня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Вінницьку міську раду.
Наразі працівники підприємства вже відремонтували 22 з 48 котелень, 28 з 49 центральних теплових пунктів, 241 індивідуальний тепловий пункт із 430 та 639 теплових камер із 1399. Це велика відповідальність і неймовірна праця, тому готуємося до холодів заздалегідь, — розповідає начальниця відділу з роботи зі ЗМІ та персоналом підприємства Сніжана Корчака.
«Вінницяміськтеплоенерго» забезпечує теплом та гарячою водою понад 95 тисяч споживачів — це 1210 багатоквартирних будинків, 53 садочки, 38 загальноосвітніх закладів і 15 лікарень. Усі ремонтні роботи виконуються згідно з графіком і мають завершитися наприкінці вересня — на початку жовтня.

Крім поточних ремонтів, фахівці провели гідравлічні випробування 78,8 км теплових мереж із близько 200 км загальної довжини. Під час таких робіт труби заповнюють холодною водою під тиском, щоб виявити потенційні витоки та пошкоджені ділянки ще до початку опалювального сезону.
вул.Варшавська: перекрили рух до 21 липня
На вулиці Варшавській наразі тривають роботи з заміни понад 150 метрів тепломережі, що вичерпала свій ресурс. У зв'язку з цим до 21 липня перекрито рух транспорту на ділянці від будинку №1 до будинку №3 по вулиці Варшавській.
Для виконання робіт у міжопалювальний період проводиться тимчасове призупинення послуги з гарячого водопостачання до будинків споживачів. Просимо містян із розумінням ставитися до таких незручностей, адже виконання цих заходів дозволить мінімізувати ризики виникнення аварійних ситуацій безпосередньо в опалювальний період, — зазначає начальник ремонтно-будівельного цеху підприємства Василь Сотніченко.
Також «Вінницяміськтеплоенерго» реалізує масштабний проєкт модернізації системи теплопостачання. Він охоплює мікрорайон, що отримує тепло від котелень на вулицях Князів Коріатовичів, Матроса Кішки та Пирогова. Завдяки проєкту якість опалення та гарячого водопостачання покращать для понад 16 тисяч мешканців: передбачено прокладення 3359 метрів магістральних теплових мереж і встановлення 95 індивідуальних теплових пунктів. Фінансування надають NEFCO та Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля (E5P).





