Вінниця 25 лютого прийняла майже 400 біженців

Вінниця 25 лютого прийняла майже 400 біженців

17:06 26.02.2022

У Вінницькій громаді продовжують цілодобово приймати та розміщувати людей з інших міст України, забезпечують їх харчуванням та теплими речами. Станом на вчорашній вечір Вінниця прийняла 344 людини.

До Вінниці приїжджають люди з Харкова, Одеси, Чернігова, Полтави, Черкас, Запоріжжя та Луганської області. Здебільшого це жінки та діти.

Людей розміщують у навчальних закладах. Зокрема, у Вінницькій початковій школі №5 (вул. Богдана Ступки, 18), Вінницькому ліцеї №6 (вул. Стрілецька, 12), Вінницькому ліцеї №31 (вул. Богдана Ступки,13), Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищі (вул. Стрілецька, 5). Крім того, місце для розміщення переселенців облаштували у гуртожитку Торговельно-економічного інституту (вулиця Чорновола, 3).

Постійно йде потік людей. Люди просяться хоча б переночувати, а потім їдуть далі від війни та сирен. Ми забезпечуємо їх харчуванням і місцем для сну. Завозимо продукти туди, де є харчоблоки. Викликаємо кухарів, щоб вони готували для них їжу. У гуртожитках є плити, де люди можуть готувати самі. Хочу подякувати небайдужим вінничанам, які приносять теплі речі, ковдри. Долучаються до збору допомоги біженцям і департаменти Вінницької міської ради. Всі згуртовані. Ми повинні допомагати цим людям. І надалі готуємо для них місця перебування і необхідні умови. Ми готові ще розміщувати людей на базах наших навчальних закладів, - зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Оксана Яценко додає, що підтримує біженців і вінницький бізнес.

Люди, які хочуть допомогти, можуть приносити пледи, подушки, матраци, засоби гігієни та продукти харчування до навчальних закладів, де розміщують прибулих з інших регіонів.

За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону: 15-60.

Нагадаємо, 
 

Читайте також

У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше