Вінницький веслувальник увійшов у трійку лідерів серед юніорів Кубку Світу

Вінницький веслувальник увійшов у трійку лідерів серед юніорів Кубку Світу

10:21 03.05.2022

Днями у польському місті Краків відбувся етап Кубку Світу з веслувального слалому ECA OPEN SENIOR CUP. Вінницький спортсмен Сергій Совко серед юніорів увійшов в трійку лідерів.

17-річний Сергій Совко – вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. Хлопець у веслувальному спорті вже вісім років.

Сергій почав тренуватись, коли йому було дев'ять років. Він неодноразово займав призові місця у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Виконав норматив Майстра Спорту України. Призер чемпіонату України серед дорослих, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів міста та області. Сергій – спритний веслувальник. Старанно готується до змагань, на всі 100% віддається улюбленій справі. Боротьба Кубку Світу була запеклою, втім наш Сергій показав чудовий результат, - говорить тренер-викладач відділення веслувального слалому МДЮСШ №2 Сергій Горільчаний.

Також участь у змаганнях з веслувального слалому ECA OPEN SENIOR CUP взяли ще три вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 - Богдан Поліщук, Олександр Федоренко, Валентин Комар.

Різновид веслування

Веслувальний слалом — це різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, який визначається порядком розташування воріт, які виставляються на річці з порогом або на спеціально облаштованому каналі. Швидкість потоку води має бути не менше два м/с. Змагання проводяться на дистанції довжиною 250-400 м.

Слалом належить до пріоритетних видів спорту у Вінницькій області. Він культивується у двох закладах області - Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі №2 та у Вінницькій школі вищої спортивної майстерності.

Нагадаємо, вінницькі міські спортивні школи з перших днів війни перейшли на онлайн-тренування. Наразі у школах організовують заняття за змішаною формою.

Читайте також

На Вінниччині стартував військово-патріотичний проєкт "Шлях Воїна"
Детальніше
Вінницька молодіжка з хокею на траві виборола «срібло» у вищій лізі
Детальніше
Румунія — Україна: вболіваємо за наших на чемпіонаті Європи з футболу
Детальніше
Ансамбль з Калинівщини переміг на Міжнародному фестивалі-конкурсі народного хорового співу
Детальніше
Вінницькі патрульні здобували досвід на семінарі з бразильського джиу-джитсу
Детальніше
Команда з Бершаді - чемпіон Всеукраїнської шкільної ліги “Пліч-о-пліч”
Детальніше