Вінницький студент здобув дві бронзи на чемпіонатах з універсального бою

12:53 30.10.2022

Студент факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету Владислав Палюра здобув дві бронзи на Кубку світу та відкритому чемпіонаті Європи з універсального бою.

Про це 30 жовтня поінформували в імідж-центрі ВНТУ.

Кубок світу з універсального бою відбувся в Анталії (Туреччина) з 17 по 23 жовтня. В особистому заліку спортсмен посів треті місця у розділах Classic та Light, долучившись у такий спосіб до тріумфального виступу збірної України, яка здобула перше загальнокомандне місце.

Владислав вже не вперше бере участь у міжнародних змаганнях такого рівня. Торік хлопець здобув дві срібні нагороди на Чемпіонаті світу у Туреччині. Окрім універсального бою Влад займається спортивним і бойовим самбо, - йдеться у повідомленні.

У призера Кубка світу одразу кілька наставників. Насамперед його тренують:

• Вадим Ратушняк
  • Іван Нагорняк,
  • допомагає в підготовці Сергій Костюк.

Нагадаємо, вісім вихованців, міської дитячо-юнацької спортивної школи №5, отримали перемоги на Чемпіонаті Європи з сумо серед юніорів та юніорок U18, юнаків та дівчат U14 та U16. Він тривав з 6 по 9 жовтня у місті Раквере (Естонія).