Вінницький самбіст Павло Зверько привіз "бронзу" з Чемпіонату України

Вінницький самбіст Павло Зверько привіз "бронзу" з Чемпіонату України

12:06 16.02.2021

Нещодавно у Харкові відбувся чемпіонат України з боротьби самбо.  В молодіжних змаганнях брали участь спортсмени віком до 18 і до 20 років. Серед учасників змагань був спортсмен із Вінниці.

Вінничанин  Павло Зверько посів третє місце у ваговій категорії 58 кг.  Він - вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. 

У цій школі наразі можна займатись такими видами спорту, як дзюдо, вільна боротьба, важка атлетика, боротьба самбо, сумо та пауерліфтинг.

Нагадаємо, Замість аварійного приміщення – сучасний елінг та спортзали: Сергій Моргунов показав, як виглядає після реконструкції МДЮСШ №2

Читайте також

Американські партнери підтримали розвиток флаг-футболу на Вінниччині
Американські партнери підтримали розвиток флаг-футболу на Вінниччині
Детальніше
Юніори Вінниччини стали чемпіонами України зі спортивного туризму
Юніори Вінниччини стали чемпіонами України зі спортивного туризму
Детальніше
«Вінницькі Вовки» — срібні призери «Кубку Богуславського 2026» з флаг-футболу в Ужгороді
«Вінницькі Вовки» — срібні призери «Кубку Богуславського 2026» з флаг-футболу в Ужгороді
Детальніше
23 ветерани, два призові місця і один неймовірний чемпіон — підсумки змагань у Ладижині
23 ветерани, два призові місця і один неймовірний чемпіон — підсумки змагань у Ладижині
Детальніше
Вінниця — друга в Україні команда педуніверситету взяла срібло студентської футзальної ліги
Вінниця — друга в Україні: команда педуніверситету взяла срібло студентської футзальної ліги
Детальніше
Золото, срібло, бронза вінницькі ветерани відзначилися на Invictus Rowing Cup 2026
Золото, срібло, бронза: вінницькі ветерани відзначилися на Invictus Rowing Cup 2026
Детальніше