Вінницький ліцей №27 передав дрони та ліки на фронт

Вінницький ліцей №27 передав дрони та ліки на фронт

15:26 29.10.2024

Вінницький ліцей №27 зробив значний внесок у підтримку українських військових, передавши техніку та ліки для бійців, що захищають країну на фронті. Підтримка оборонців стала можливою завдяки проведеному благодійному заходу, де було зібрано понад 531 тисячу гривень для Збройних Сил України.

Батьки, учні та вчителі ліцею активно долучилися до організації заходу, що став яскравою подією в житті навчального закладу. Зібрані кошти були спрямовані на закупівлю необхідних ресурсів для військових, які виконують свої обов'язки в найгарячіших точках фронту.

Серед переданого у три різних військових частини: 

  • дрон "DJI Mavic 3 Т (Thermal)”, 
  • дрон “DJI Mavic 3”,
  • три дрони "DJI Mavic 3 Pro Fly More”. 

Окрім цього, ліцей забезпечив ліками ще один батальйон ЗСУ.

Своїм прикладом, ми хочемо показати, що кожен з нас може зробити свій внесок у спільну справу. Наша мета – підтримати військових, які віддають свої сили та життя за нашу свободу, – зазначила заступниця директора ліцею Богдана Лютюк, підкреслюючи важливість єдності та взаємодопомоги у ці непрості часи.

Олександр Царевський, військовий, який був присутній на заході, подякував за таку необхідну допомогу, адже дрони та особливо ліки є розхідним матеріалом, тому завжди необхідні на фронті. Також він розповів ліцеїстам як використовувати на фронті безпілотники, і пояснив у чому полягає їх важливість.

Загалом за словами представників адміністрації ліцею №27, благодійні заходи не лише зміцнюють дух громади, але й демонструють, що молодь готова активно долучатися до підтримки країни.

Наш ліцей і надалі продовжить свою діяльність, зокрема й національно-патріотичне виховання наших дітей та підтримку українських військових, адже кожен внесок важливий у боротьбі за незалежність України, – підсумував директор ліцею №27 Олексій Терновой.

Нагадаємо, позашляховик, два FPV-дрони, Bandera Power та маскувальна сітка. Так оборонців, які захищають нашу країну на східному напрямку, підсилив ліцей №35.


 

Читайте також

Замість відбудови — розкрадання на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Замість відбудови — розкрадання: на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Детальніше
Майже 900 премій та стипендій як у Вінниці відзначали обдаровану молодь
Майже 900 премій та стипендій: як у Вінниці відзначали обдаровану молодь
Детальніше
Ветеран у центрі уваги Вінниця ухвалила масштабну стратегію турботи про оборонців та їхні родини
Ветеран у центрі уваги: Вінниця ухвалила масштабну стратегію турботи про оборонців та їхні родини
Детальніше
Мовний рекорд вінницька школярка — наймолодша українка з міжнародним рівнем англійської С1
Мовний рекорд: вінницька школярка — наймолодша українка з міжнародним рівнем англійської С1
Детальніше
Турбота про захисників у дії хто з вінничан має право на пільгову діагностику
Турбота про захисників у дії: хто з вінничан має право на пільгову діагностику
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше