Вінницький апеляційний суд тепер у Viber, WhatsApp та Telegram

Вінницький апеляційний суд тепер у Viber, WhatsApp та Telegram

18:35 22.12.2020

Вінницький апеляційний суд з 22 грудня надає публічну інформацію через популярні месенджери. Учасники проваджень зможуть дізнатися про надходження апеляційної скарги, дату і час судового засідання, стан розгляду справи та режим роботи установи.

Щоб спілкуватися з судом в онлайн-форматі, потрібно встановити на своєму телефоні месенджери Viber, WhatsApp і Telegram та додати до свого списку контактів номер (063) 535 85 36. Після цього Вінницький апеляційний суд автоматично синхронізується у цих додатках, - інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

До того ж що з квітня цього року за номером 0 800 505 109 в установі діє телефонна «гаряча лінія». У робочі дні вона приймає звернення громадян – пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Нагадаємо, колишній мер Чернівців оскаржує свою відставку у вінницькому суді.

Читайте також

У Вінниці засудили жінку, яка жорстоко вбила співмешканця на очах у сина
У Вінниці засудили жінку, яка жорстоко вбила співмешканця на очах у сина
Детальніше
На Вінниччині судитимуть іноземця за таємний трансфер трьох українців до Молдови
На Вінниччині судитимуть іноземця за таємний трансфер трьох українців до Молдови
Детальніше
Тікав від поліції — убив комунальника справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Тікав від поліції — убив комунальника: справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Детальніше
3 роки за смерть дитини від голоду прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
3 роки за смерть дитини від голоду: прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
Детальніше
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню: на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Детальніше
15 років тюрми та повна конфіскація у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
15 років тюрми та повна конфіскація: у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
Детальніше