Вінницьким науковцям призначили стипендії Кабміну для молодих вчених

Вінницьким науковцям призначили стипендії Кабміну для молодих вчених

15:34 03.12.2023

Науковцям Вінницького національного аграрного університету призначили стипендії Кабміну для молодих вчених.

Про це днями поінформували у пресслужбі вишу.

Згідно з рішенням президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 23 листопада 2023 р. №1 призначено 21 стипендію та продовжено виплату 299 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Вінницьким науковцям призначили стипендії Кабміну для молодих вчених

Серед відзначених — три науковці Вінницького національного аграрного університету:

  • Гончарук Інна Вікторівна – доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності
  • Купчук Ігор Миколайович – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці, заступник декана з наукової роботи інженерно-технологічного факультету
  • Панцирева Ганна Віталіївна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства, заступник директора з наукової роботи навчально-наукового інституту агротехнологій та природокористування.

Щомісячні стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначають з метою підтримки вчених, які успішно проводять наукові дослідження. 

Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів, а також можливість проводити наукові дослідження, здійснювати актуальні науково-технічні розробки.

Нарахування та виплата стипендій проводитимуть з листопада 2023 року по квітень 2024 року.

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив довічну стипендію професорові ВНТУ Юрію Анатолійовичу Бурєннікову. Кабмін призначив довічну стипендію 118 освітянам ЗВО України.

Читайте також

У Вінниці завершився цикл навчань для підприємців з підготовки до експорту
У Вінниці завершився цикл навчань для підприємців з підготовки до експорту
Детальніше
Вчителька з Жмеринки очолила всеукраїнський рейтинг проєкту «Освіта. Діти. Майбутнє»
Вчителька з Жмеринки очолила всеукраїнський рейтинг проєкту «Освіта. Діти. Майбутнє»
Детальніше
Передчасна втрата не стало директорки Жмеринського ліцею №5
Передчасна втрата: померла талановитий педагог, директорка Жмеринського ліцею
Детальніше
Демографічний спад та дефіцит вчителів цьогорічні виклики освітньої сфери Вінниччини
Демографічний спад та дефіцит вчителів: цьогорічні виклики освітньої сфери Вінниччини
Детальніше
Безкоштовні обіди для всіх учнів та посилена безпека як Вінниця готується до навчального року
Безкоштовні обіди для всіх учнів та посилена безпека: як Вінниця готується до навчального року
Детальніше
Уряд зобов'язав податкову передати до Міноборони дані про всіх чоловіків 18-60 років
Уряд зобов'язав податкову передати до Міноборони дані про всіх чоловіків 18-60 років
Детальніше