Вінницьких військових благословив священник Спасо-Преображенського собору
17 січня з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона в одній із військових частин Вінницького гарнізону клірик Спасо-Преображенського собору Вінниці архімандрит Софроній звершив молебень перед новим навчальним роком для військовослужбовців.
Про це повідомляє пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви.
Священник також привітав присутніх з Різдвяними святами та звернувся до воїнів зі словами настанови. Насамкінець Софроній окропив присутніх свяченою водою та подарував ікони Хрещення Господнього. Також свяченою водою окропили адміністративні приміщення та кабінети.
![Вінницьких військових благословив священник Спасо-Преображенського собору](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/vinnickikh-viyskovikh-blagosloviv-svyaschennik-spaso-preobrazhenskogo-soboru-3.jpg?itok=V-eflEzd)
Нагадаємо, протоієрей Ростислав Процанін відвідав військову частину, яка стримує російського агресора на Луганському напрямку. Захисникам відвезли необхідну допомогу.