Вінницьких медиків привітали з професійним святом

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

14:02 17.06.2021

17 червня у кінотеатрі "Родина" медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом. Представники міської влади подякували за роботу лікарям, фельдшерам, медичним сестрам та вручили їм грошові премії та грамоти. А пологовому будинку №2 подарували сертифікат на придбання обладнання.

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

На початку урочистостей з нагоди відзначення Дня медичного працівника присутніх привітав секретар міської ради Павло Яблонський:

Для мене велика честь вітати вас з професійним святом. Також передаю слова вітання від міського голови Сергія Моргунова. Сьогодні це свято об'єднує у Вінниці близько п'яти тисяч працівників галузі охорони здоров'я. Лікарі, медичні сестри, фельдшери, санітари, лаборанти - всі працівники медичної сфери працюють як єдина, монолітна професійна команда. А пандемія коронавірусу в повній мірі розкрила важливість професії лікаря. Жертвуючи своїм часом і здоров'ям, ризикуючи своїм життям, ви довели свою самовідданість. Ви працювали на межі людських можливостей. Я впевнений, що ще ніколи наше майбутнє так не залежало від ваших знань, умінь та досвіду.

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

Він підкреслив, що вінницькі лікарі - найкращі в Україні.

Команда галузі охорони здоров'я у Вінниці – це приклад професіоналізму. Ми завжди будемо робити все для того, щоб покращити ваші умови праці, а саме головне – підвищити якість медичних послуг. Міський голова Сергій Моргунов завжди робить на цьому акцент. Ми впевнені, що здоров'я вінничан - в надійних руках. Тож бажаю усім медичним працівникам здоров'я, добробуту, благополуччя, – каже Павло Яблонський.

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

Також привітав медичних працівників директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

Останні півтора роки були щедро сповнені шалених викликів, переважно пов'язаних з епідемією коронавірусу. Але було й хороше – безпрецедентна підтримка медицини міською владою, і завдяки цьому ми вистояли, – зазначив Олександр Шиш.

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

Серед медиків, які приймали сьогодні вітання, була і сімейна лікарка Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Оксана Голубович.

Робота медика важка, особливо у ситуації з коронавірусом. Було витрачено багато часу на боротьбу з ним. Але завдяки злагодженій роботі медичних працівників: як тих, хто працює в амбулаторіях, так і тих, хто допомагає пацієнтам у стаціонарах, - ми впорались з викликами. На жаль, не обійшлось без втрат. Але мусимо рухатись і боротись далі. Напередодні свята бажаю колегам сили, терпіння, витримки і обов'язково - взаєморозуміння та взаємоповаги. А пацієнтам – здоров'я і берегти себе, – каже Оксана Голубович.

Вінницьких медиків привітали з професійним святомВінницьких медиків привітали з професійним святомВінницьких медиків привітали з професійним святомВінницьких медиків привітали з професійним святомВінницьких медиків привітали з професійним святом

Нагадаємо, Маленьких вінничан привітали з Міжнародним днем захисту дітей

Читайте також

"Обмежено-придатних" більше немає: Міноборони внесло зміни до наказу про ВЛК
Детальніше
Вінницьких сімейних лікарів навчають якомога раніше виявляти посттравматичний синдром
Детальніше
Чому вінницькому клінічному центру інфекційних хвороб «урізали» пакет НСЗУ?
Детальніше
Дві доби чекав на евакуацію - лікарі в Дніпрі врятували Захисника з Ладижина
Детальніше
Де у Вінниці безкоштовно лікують ПТСР - куди звертатись
Детальніше
Mavic 3T, тепловізори, зарядні станції та прожектори передали з Вінниці на фронт
Детальніше