Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

19:56 06.10.2022

Бійця тероборони Вінниччини Сергія Бенедичука Президент України нагородив орденом «За мужність» III ступеня.

Сергій був учасником ООС, а після початку повномасштабної війни вступив до лав територіальної оборони Вінниччини. З квітня Сергій Бенедичук перебував в гарячій точці на Сході.

Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком "За сприяння війську" волонтерку з Вінниці – Діану Подолянчук.

Embedded thumbnail for Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше