Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

19:56 06.10.2022

Бійця тероборони Вінниччини Сергія Бенедичука Президент України нагородив орденом «За мужність» III ступеня.

Сергій був учасником ООС, а після початку повномасштабної війни вступив до лав територіальної оборони Вінниччини. З квітня Сергій Бенедичук перебував в гарячій точці на Сході.

Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком "За сприяння війську" волонтерку з Вінниці – Діану Подолянчук.

Embedded thumbnail for Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

Читайте також

У День Конституції у Вінниці вручили державні нагороди та обласні відзнаки
У День Конституції у Вінниці вручили державні нагороди та обласні відзнаки
Детальніше
Президент нагородив п'ятьох вінничан з нагоди Дня Конституції — від медиків до машинобудівника
Президент нагородив п'ятьох вінничан з нагоди Дня Конституції — від медиків до машинобудівника
Детальніше
Президент відзначив вінницьку студентку-медика за допомогу пораненим під час дронової атаки
Президент відзначив вінницьку студентку-медика за допомогу пораненим під час дронової атаки
Детальніше
Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше