Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

19:56 06.10.2022

Бійця тероборони Вінниччини Сергія Бенедичука Президент України нагородив орденом «За мужність» III ступеня.

Сергій був учасником ООС, а після початку повномасштабної війни вступив до лав територіальної оборони Вінниччини. З квітня Сергій Бенедичук перебував в гарячій точці на Сході.

Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком "За сприяння війську" волонтерку з Вінниці – Діану Подолянчук.

Embedded thumbnail for Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

Читайте також

Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше