Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

19:56 06.10.2022

Бійця тероборони Вінниччини Сергія Бенедичука Президент України нагородив орденом «За мужність» III ступеня.

Сергій був учасником ООС, а після початку повномасштабної війни вступив до лав територіальної оборони Вінниччини. З квітня Сергій Бенедичук перебував в гарячій точці на Сході.

Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком "За сприяння війську" волонтерку з Вінниці – Діану Подолянчук.

Embedded thumbnail for Вінницького бійця тероборони нагородили орденом «За мужність»

Читайте також

Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
Анна Сипко з Вінниці виборола бронзу рейтингового турніру G-1 з тхеквондо у складі збірної України
Анна Сипко з Вінниці виборола бронзу рейтингового турніру G-1 з тхеквондо у складі збірної України
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше