Вінницькі VinSmart Центри ініціювали акцію Маленькі волонтери

Вінницькі VinSmart Центри ініціювали акцію "Маленькі волонтери"

17:12 09.10.2023

Діти-волонтери із VinSmart Центрів зібрали допомогу, яку незабаром направлять різним підрозділам Сил оборони України. Понад 20 пакунків з солодощами, чаєм, кавою та особистими малюнками передали малюки разом зі своїми батьками на передову українським захисникам. 

Організували чергову благодійну акцію “Маленькі вінничани” відділ молодіжної політики міської ради спільно з VinSmart Центром.

Серед тих, хто долучився до участі в заході – Мілана Мироненко. Дівчинці 5 років. Цього разу разом із дітками вони збирали продукти харчування, які довгий час не будуть псуватись, а саме:

  • печиво,
  • цукерки,
  • вафлі,
  • каву та чай.

Ми маємо змогу брати участь в такому заході, тому що нас захищають військові. Якби не вони – нас би тут зараз не було, ми б не могли ходити в школу, садочки та гуртки. Я дуже їм вдячна. Вони захищають нас, аби ми були в безпеці й жили спокійним життям у вільній Україні, – говорить дівчинка.

За словами директора VinSmart Центру Дмитра Мири, дітлахи з глибоким патріотизмом та любов'ю до своєї країни долучились до збору необхідних речей для наших військових. Маленькі вінничани не лише приносили смаколики й необхідні речі, а й творили яскраві та теплі малюнки, виготовляли обереги, наповнені добром та підтримкою.

До наших військових незабаром відправимо кілька десятків пакунків, які вдалося зібрати на базі наших VinSmart Центрів. Це дитячий внесок у створення комфорту та підтримки для тих, хто стоїть на захисті нашої країни, — каже він.

Організатори вдячні кожному маленькому волонтеру за їхню теплоту і турботу, сказала начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

Разом ми створюємо краще майбутнє для України. Приємно бачити діток, які з найвищим почуттям патріотизму готові допомогти нашій армії та Україні усіма можливими способами, – говорить вона.

Нагадаємо, мережа підліткових клубів за місцем проживання VinSmart продовжує розширювати свою географію. В цьому навчальному році відвідувати безоплатні заняття зможуть більше дітей зі старостинських округів.

Читайте також

Вінницьке СБУ зібрало докази провини ще одного російського ката
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Вінницька гідеса вирушає у Camino Podolico, щоб зібрати гроші на інклюзивне авто для військових
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
Юних вінничан безкоштовно навчать виготовляти ловців снів
Детальніше