Вінницькі вчителі взяли участь у турнірі з настільного тенісу

Вінницькі вчителі взяли участь у турнірі з настільного тенісу

19:40 03.01.2023

Не тільки навчають, а й вміло грають у теніс. Вінницькі вчителі взяли участь у щорічному новорічному змаганні з настільного тенісу.

Кажуть, цьогоріч захід не лише пропагує здоровий спосіб життя, а й має благодійну місію - зібрати кошти на ЗСУ. Вже традиційно змагання провели на базі однієї з міських шкіл.

Нагадаємо, впродовж 4-5 січня вінницькі вчителі змагалися у турнірі з настільного тенісу. Участь у змаганнях взяли більше півсотні педагогів з восьми шкіл міста. Переможці турніру отримали грамоти, грошові винагороди та подарунки.

Embedded thumbnail for Вінницькі вчителі взяли участь у турнірі з настільного тенісу

Читайте також

«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
Детальніше
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Детальніше
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
Детальніше
Десять суперників у три кола розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Десять суперників у три кола: розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Детальніше
Троє найкращих гравців турніру — з Вінниччини «Авангард» тріумфував на Чемпіонаті України
Троє найкращих гравців турніру — з Вінниччини: «Авангард» тріумфував на Чемпіонаті України
Детальніше
Ніч в укритті, а вранці — на тренування: як юні вінницькі футболісти стали чемпіонами
Ніч в укритті, а вранці — на тренування: як юні вінницькі футболісти стали чемпіонами
Детальніше