Вінницькі студенти перемогли у конкурсі Завтра.UA 2021-2022

Вінницькі студенти перемогли у конкурсі Завтра.UA 2021-2022

15:05 03.09.2022

Студенти Вінницького національного технічного університету Ірина Хазівалієва та Владислав Шмалюх стали переможцями конкурсу Завтра.UA 2021-2022.

Про це 2 вересня інформує пресслужба закладу.

Переможцями конкурсу від Вінницького національного технічного університету стали студенти Ірина Хазівалієва та Владислав Шмалюх. Університетська спільнота щиро вітає нових стипендіатів «Завтра.UA», - йдеться у повідомленні.

До участі у Конкурсі – 2021/22 Стипендіальної програми «Завтра.UA» було зареєстровано 465 пакетів документів студентів зі 102 українських закладів вищої освіти. За результатами трьох турів переможцями конкурсу стали 93 студенти, які представляють 43 заклади вищої освіти України. Переможці конкурсу – це студенти українських вишів, які набрали найвищі бали за результатами трьох турів.

Вінницькі студенти перемогли у конкурсі Завтра.UA 2021-2022

Загальнонаціональна програма

Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За чотирнадцять років з часу запуску програми у 2006 році, понад 2600 студентів стали частиною спільноти Завтра.UA.

Відбираючи найталановитіших студентів України, фонд надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та для реалізації проєктів (на сьогодні 70 індивідуальних і 150 колективних ініціатив).
 

Читайте також

Міжуніверситетський турнір з Counter-Strike виграли студенти технічного університету
Детальніше
Студенти авіаційного університету приїхали до Вінниці, аби поділитись досвідом з ліцеїстами
Детальніше
Завершився стипендіальний конкурс для молоді від "Подільської громади"
Детальніше
У Вінниці на чергових молодіжних дебатах визначили “кращий студентський уряд”
Детальніше
Студенти вінницьких коледжів змагались на турнірі з боулінгу
Детальніше
На міжнародному конкурсі мистецтв юні жмеринчани вибороли десяток нагород
Детальніше