Вінницькі студентки здобули “бронзу” на літній Універсіаді України

15:57 22.05.2023

Студентки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського здобули у Львові “бронзу” на літній Універсіаді України.

Про це 22 травня інформує факультет фізичного виховання і спорту ВДПУ.

Вітаємо естафетну команду з бронзовою нагородою 4х100 метрів - 48.17 - третє місце, - йдеться у повідомленні.

Переможці:

• Анна Дорофеєва,
  • Анастасія Іванова,
  • Софія Чумак,
  • Юлія Спідчук.

У виші висловлюють подяку тренерам Вадиму Поляку, Володимиру Прошину та Марії Черкас за підготовку спортсменів.

Нагадаємо, яскраві та енергійні команди черлідерів здобули золото на чемпіонаті України. Поблизу Львова проходили всеукраїнські змагання так званих вболівальниць.

«Нива» (Вінниця) програла черговий матч Другої ліги - на цей раз поступилася «Чайці»
У Вінниці в День фізкультури та спорту нагородили кращих спортсменів міста
У Вінниці стартував спортивний турнір на честь полеглих героїв спецпідрозділу Шаманбат
Чемпіонат України з дзюдо у Вінниці: понад 350 учасників борються за місце в національній збірній