Вінницькі спортсмени здобули низку медалей на Кубку Європи з сумо

17:29 29.06.2023

Днями у польському селі Ключе завершився Кубок Європи з сумо серед дорослих у межах (показових) III Європейських ігор. У змаганнях взяли участь вісім спортсменів з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5. Вони вибороли перше та друге місця у командних змаганнях. У індивідуальному заліку вінничани здобули три золоті, три срібні та дві бронзові медалі, одна зі спортсменок посіла п’яте місце.

До змагань вінницьких спортсменів готував Важа Даіаурі (старший) - Заслужений тренер України, який працює викладачем МДЮСШ № 5.

Я радий, що сумо почало набирати популярності та стало показовим на Європейських іграх. Спортсмени змагались у сутичках досить вдало та здобули багато медалей, - зауважує Важа Даіаурі (старший).

• Вікторії Сушко (+80 кг),
  • Важі Даіаурі (абсолютна вагова категорія).

Софія Коваль (50 кг) та Дмитро Зілецький (85 кг) стали бронзовими призерами Кубка Європи з сумо. Юлія Паламарчук посіла п’яте місце, вагова категорія - 65 кг.

У командних змаганнях наші хлопці Важа Даіаурі та Дмитро Зілецький вразили винятковою майстерністю і заслужено вибороли золоті медалі серед чоловіків. Дівчата Вікторія Сушко та Юлія Паламарчук здобули "срібло".

Нагадаємо, у польському місті Кракові тривають ІІІ Європейські ігри, в яких нашу державу представляють 263 спортсмени. У збірній команді України - п'ятеро спортсменів з Вінниці. Один з них - Дмитро Даниленко - у складі четвірки, взяв участь у змаганнях на дистанції 500 метрів у веслуванні на байдарках і каное. Ця команда посіла другу сходинку п’єдесталу. Своєю чергою Роман Кокошко у штовханні ядра з результатом 20,46 м став срібним призером.

Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників
Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони