Вінницькі спортсмени випробували свої сили на змаганнях у Словаччині

13:23 14.10.2022

Вісім юних слаломістів Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 вперше взяли участь у міжнародних змаганнях Olympic Hopes Bratislava (Словацька Республіка). Спортсмени отримали безцінний досвід, а також випробували свої сили на сучасному слаломному каналі, на якому проходять Кубки, чемпіонати Світу та Європи.

• Польща.

За результатами турніру вихованка Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи №2 Ангеліна Харламова посіла серед юніорок 5 місце в категорії С-1Ж та стала сьомою у категорії К-1Ж, у цій же категорії Наталія Нелюбій піднялась на 8 сходинку.

У категорії U16 слалом спортсмени Данил Семененко та Іван Ясиновський посіли 18 та 19 місця, відповідно. А серед каноїстів Назар Іванюк здобув 24 місце, Нікіта Коновченко – 28.

Ми дуже вдячні федерації каное Братислави за запрошення взяти участь у навчально-тренувальному зборі та змаганнях для спортсменів МДЮСШ №2. У цей важкий час нам надали можливість готувати молодь на сучасному каналі та змагатися з сильними суперниками. Сподіваємось, що проведена робота спонукатиме наших спортсменів на вищий результат у майбутньому, - говорить в.о. директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.

Нагадаємо, послухати голос неймовірної гуцульської трембіти, надихнутися мальовничою красою осінніх Карпат, знайти нових друзів і відчути азарт спортивно-туристичних змагань з нагоди Дня вчителя і Дня туриста – саме у такій атмосфері відбувся перший туристичний семінар-зліт серед працівників освіти Жмеринського району.

У Вінниці відбулась прем'єра довгоочікуваного документального фільму "Атлети війни"