Вінницькі «сеньйори» пересіли на велосипеди

13:29 16.06.2020

«Старість - в радість». Підопічні вінницького територіального центру вчаться їздити на двоколісному . Найстаршому велосипедисту - майже 80. Можливість кататися на Некстбайках виникла торік. Центр переміг у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» і тепер безкоштовно, двічі на тиждень,його підопічні мандрують містом на велосипедах.

Embedded thumbnail for Вінницькі «сеньйори» пересіли на велосипеди

Читайте також

У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
Детальніше
Червнева сесія Вінницької міськради 12 млн на ЗСУ, пільгові кредити фермерам і підготовка до зими
Червнева сесія Вінницької міськради: 12 млн на ЗСУ, пільгові кредити фермерам і підготовка до зими
Детальніше
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим: поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Детальніше
У Вінниці розшукали 13-річного самокатника, який збив на переході 64-річну жінку
У Вінниці розшукали 13-річного самокатника, який збив на переході 64-річну жінку
Детальніше
На двоколісних до нових вражень відвідувачі Вінницького терцентру відкрили велосезон
На двоколісних до нових вражень: відвідувачі Вінницького терцентру відкрили велосезон
Детальніше
У Вінниці випускники віком 60+ отримали сертифікати про завершення курсів
У Вінниці випускники віком 60+ отримали сертифікати про завершення курсів
Детальніше