Вінницькі поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції "Я обираю жити"

Вінницькі поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції "Я обираю жити"

16:33 10.09.2022

Сьогодні, 10 вересня, у Всесвітній день запобігання самогубствам, поліцейські ювенальної превенції Вінниччини провели профілактичну акцію з учнями загальноосвітніх шкіл Вінниці - "Я обираю жити".

Основна мета заходу - донести до дітей, що людське життя є найвищою цінністю і немає таких проблем які неможливо було б вирішити. З дітьми провели роботу щодо запобігання суїцидальних проявів, нанесення самоушкодження та травмування.

Ювенальні поліцейські провели бесіду із дітьми про цінність життя та закликали дітей ділитися своїми проблемами з дорослими. Також поліцейські співпрацюють з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями, щоб привернути увагу до проблематики самогубств та своєчасно запобігти вчиненню навмисних самоушкоджень, небезпечних челенджів аби уникнути трагічних наслідків до яких вони можуть призвести, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Вінницькі поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції "Я обираю жити"Вінницькі поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції "Я обираю жити"

Нагадаємо, 26 серпня на території дитячого табору відпочинку "Я – Маріуполь. Родина" вінницькі рятувальники провели навчання чергової зміни відвідувачів. Батьки з дітьми мали змогу набути навичок безпеки.

Читайте також

Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
Як відбувається процедура влаштування дітей у нові родини у Вінницькій громаді
Детальніше
Поліцейські фіксують наслідки падіння уламків "шахеда" у Жмеринці
Детальніше
Поблизу Тульчина водійка "лади" наїхала на велосипедиста - чоловік в лікарні
Детальніше
Через аварію у Тиврівській громаді загинув 23-річний мотоцикліст
Детальніше
На Вінниччині провели турнір для юних рятувальників
Детальніше