Вінницькі поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції "Я обираю жити"

Вінницькі поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції "Я обираю жити"

16:33 10.09.2022

Сьогодні, 10 вересня, у Всесвітній день запобігання самогубствам, поліцейські ювенальної превенції Вінниччини провели профілактичну акцію з учнями загальноосвітніх шкіл Вінниці - "Я обираю жити".

Основна мета заходу - донести до дітей, що людське життя є найвищою цінністю і немає таких проблем які неможливо було б вирішити. З дітьми провели роботу щодо запобігання суїцидальних проявів, нанесення самоушкодження та травмування.

Ювенальні поліцейські провели бесіду із дітьми про цінність життя та закликали дітей ділитися своїми проблемами з дорослими. Також поліцейські співпрацюють з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями, щоб привернути увагу до проблематики самогубств та своєчасно запобігти вчиненню навмисних самоушкоджень, небезпечних челенджів аби уникнути трагічних наслідків до яких вони можуть призвести, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Вінницькі поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції "Я обираю жити"Вінницькі поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції "Я обираю жити"

Нагадаємо, 26 серпня на території дитячого табору відпочинку "Я – Маріуполь. Родина" вінницькі рятувальники провели навчання чергової зміни відвідувачів. Батьки з дітьми мали змогу набути навичок безпеки.

Читайте також

Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше
Ховався у Вінницькій області громадянина рф примусово видворять з України
Ховався у Вінницькій області: громадянина рф примусово видворять з України
Детальніше
Трагедія на Привокзальній у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Трагедія на Привокзальній: у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Детальніше
Браконьєрство під час нересту на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Браконьєрство під час нересту: на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Детальніше
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
Детальніше
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW двоє людей у лікарні
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW: двоє людей у лікарні
Детальніше