Вінницькі податківці відкрили меморіальну дошку в пам'ять колеги, який загинув на війні

Вінницькі податківці відкрили меморіальну дошку в пам'ять колеги, який загинув на війні

16:25 23.01.2024

23 січня в Державній податковій інспекції у Вінниці відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Віталія Володимировича Кудрика  - працівника ГУ ДПС у Вінницькій області, який загинув в районі населеного пункту Бахмут у бою за нашу Батьківщину, захищаючи територіальну цілісність України.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні рідні, друзі загиблого, колеги, громадські активісти, волонтери, побратими.

Наразі найголовніше наше завдання - зберегти пам’ять про кожного, хто загинув у цій нав’язаній нам війні, та підтримувати та допомагати їхнім рідним. Наш сьогоднішній захід - це крок для збереження пам’яті про нашого колегу, який мав право на життя, на виховання дітей, на реалізацію своїх мрій та задумів. Проте він поклав свою душу і тіло за те, щоб кожен з нас мав можливість реалізувати такі ж права, щоб ми жили у власній, незалежній державі. Віталій  назавжди буде в нашій пам'яті, в наших серцях - зазначила виконуюча обов'язки начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.

Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині та дітям героя. Присутні вшанували пам'ять воїна хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам'яті. 

Нагадаємо, на фасаді Тарасівської гімназії відкрито меморіальні дошки Швецю Андрію Васильовичу та Балику Валентину Олексійовичу, уродженцям Тульчинської громади. 

Читайте також

Ще 15 Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів Вінницька громада передала бійцям на фронт
Детальніше
Калинівчани зібрали та відправили на фронт вісім дронів-камікадзе
Детальніше
Вінницька громада прощається із полеглим воїном-добровольцем
Детальніше
Був прикладом справжнього чоловіка та патріота: на фронті загинув Олег Квіта зі Жмеринської громади
Детальніше
На Харківщині загинув Захисник з Піщанки Побуранний Валерій
Детальніше
Спа-процедури, йога, екскурсії та майстер-класи: для жінок та дітей оборонців організували ретрит
Детальніше