Вінницькі нацгвардійці стали донорами, аби допомогти пораненим військовим

Вінницькі нацгвардійці стали донорами, аби допомогти пораненим військовим

10:13 26.03.2025

Вінницькі нацгвардійці вкотре стали донорами. Бійці полку "Червона калина" здали кров для поранених військових, а також цивільних. Донорів критично мало, кажуть у станції переливання, банк швидко спустошується, тому людей закликають активніше здавати кров. Є потреба у всіх групах.

За день завдяки військовим вдалось зібрати майже 20 літрів крові, компоненти розподілять між лікарнями і госпіталями.

Проте і цього замало, кажуть медики, аби поповнювати банк крові, щодня треба близько 70 донорів. 

Нагадаємо, згідно з розрахунками ВООЗ в мирний час задля сталого забезпечення кров’ю на 1000 населення має бути 33 донори. До повномасштабного вторгнення лише 2/3 пацієнтів в нашій державі могли отримувати вчасно запаси крові.

Embedded thumbnail for Вінницькі нацгвардійці стали донорами, аби допомогти пораненим військовим

Читайте також

76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше