Вінницькі нацгвардійці стали донорами, аби допомогти пораненим військовим

Вінницькі нацгвардійці стали донорами, аби допомогти пораненим військовим

10:13 26.03.2025

Вінницькі нацгвардійці вкотре стали донорами. Бійці полку "Червона калина" здали кров для поранених військових, а також цивільних. Донорів критично мало, кажуть у станції переливання, банк швидко спустошується, тому людей закликають активніше здавати кров. Є потреба у всіх групах.

За день завдяки військовим вдалось зібрати майже 20 літрів крові, компоненти розподілять між лікарнями і госпіталями.

Проте і цього замало, кажуть медики, аби поповнювати банк крові, щодня треба близько 70 донорів. 

Нагадаємо, згідно з розрахунками ВООЗ в мирний час задля сталого забезпечення кров’ю на 1000 населення має бути 33 донори. До повномасштабного вторгнення лише 2/3 пацієнтів в нашій державі могли отримувати вчасно запаси крові.

Embedded thumbnail for Вінницькі нацгвардійці стали донорами, аби допомогти пораненим військовим

Читайте також

«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше