Вінницькі лебеді Адам і Єва «переїхали» на зимівлю до зоодворика

Вінницькі лебеді Адам і Єва «переїхали» на зимівлю до зоодворика

10:55 24.11.2020

Вінницькі лебеді Адам і Єва разом із потомством переїхали з озера до мінізвіринцю, що в Центральному парку.

Загалом там прихистили сімох пернатих. Наразі сімейство адаптовується до нової домівки.

Це вже 5 рік, як мешканці озера зимуватимуть у міні-звіринці.

Читайте також

Врятовані з Донеччини леопарди народили дитинчат у Вінниці — і вже виводять їх на сонечко
Врятовані з Донеччини леопарди народили дитинчат у Вінниці — і вже виводять їх на сонечко
Детальніше
Усмішки замість тривог 50 дітей завітали до Подільського зоопарку
Усмішки замість тривог: 50 дітей завітали до Подільського зоопарку
Детальніше
Землю під Подільським зоопарком можуть дозволити використовувати для рекреації
Землю під Подільським зоопарком можуть дозволити використовувати для рекреації
Детальніше
Африканські велетні під вінницьким небом черепахи-переселенці нарешті вийшли на сонце
Африканські велетні під вінницьким небом: черепахи-переселенці нарешті вийшли на сонце
Детальніше
Маленька «зірка» з незвичним окрасом у вінницькому зоопарку народилося лоша поні
Маленька «зірка» з незвичним окрасом: у вінницькому зоопарку народилося лоша поні
Детальніше
Головне за день як Вінниця готується до змін у лікарнях та зустрічає героїв із полону
Головне за день: як Вінниця готується до змін у лікарнях та зустрічає героїв із полону
Детальніше