Вінницькі енергетики передали на фронт зарядні станції

Вінницькі енергетики передали на фронт зарядні станції

17:12 12.08.2024

Вінницькі енергетики закупили та передали захисникам на фронт зарядні станції.

Про це 12 серпня інформує "Вінницяобленерго".

Вкотре "Вінницяобленерго" та її профспілка подбали, організували, закупили й передали нашим захисникам чергову допомогу для однієї з військових частин. Нині це зарядні станції. Дуже необхідна річ для  наших воїнів. Раді, що змогли хоч трохи полегшити їхню службу, - йдеться у повідомленні.

Енергетики радять не забувати, як вдень і вночі військові боронять Україну від ворога, аби ми могли вільно жити та працювати. 

Нагадаємо, Вінниця передала чергову партію допомоги українським військовим. 50 FPV дронів розкладені по коробках та готові до відправки.

Читайте також

Арттерапія у вінницькому реабілітаційному центрі як пензель і фарби допомагають пораненим захисникам
Арттерапія у вінницькому реабілітаційному центрі: пензель і фарби допомагають пораненим захисникам
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше