Вінницькі енергетики передали на фронт зарядні станції

Вінницькі енергетики передали на фронт зарядні станції

17:12 12.08.2024

Вінницькі енергетики закупили та передали захисникам на фронт зарядні станції.

Про це 12 серпня інформує "Вінницяобленерго".

Вкотре "Вінницяобленерго" та її профспілка подбали, організували, закупили й передали нашим захисникам чергову допомогу для однієї з військових частин. Нині це зарядні станції. Дуже необхідна річ для  наших воїнів. Раді, що змогли хоч трохи полегшити їхню службу, - йдеться у повідомленні.

Енергетики радять не забувати, як вдень і вночі військові боронять Україну від ворога, аби ми могли вільно жити та працювати. 

Нагадаємо, Вінниця передала чергову партію допомоги українським військовим. 50 FPV дронів розкладені по коробках та готові до відправки.

Читайте також

П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
Детальніше
«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше