Вінницькі енергетики передали на фронт зарядні станції

Вінницькі енергетики передали на фронт зарядні станції

17:12 12.08.2024

Вінницькі енергетики закупили та передали захисникам на фронт зарядні станції.

Про це 12 серпня інформує "Вінницяобленерго".

Вкотре "Вінницяобленерго" та її профспілка подбали, організували, закупили й передали нашим захисникам чергову допомогу для однієї з військових частин. Нині це зарядні станції. Дуже необхідна річ для  наших воїнів. Раді, що змогли хоч трохи полегшити їхню службу, - йдеться у повідомленні.

Енергетики радять не забувати, як вдень і вночі військові боронять Україну від ворога, аби ми могли вільно жити та працювати. 

Нагадаємо, Вінниця передала чергову партію допомоги українським військовим. 50 FPV дронів розкладені по коробках та готові до відправки.

Читайте також

76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше