Вінницькі борці на міжнародному турнірі здобули дві золоті та одну срібну медалі

10:34 30.11.2022

Вінницькі спортсмени вкотре продемонстрували на міжнародній арені свою майстерність. Так, завдяки підтримці комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, борці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» брали участь у міжнародному турнірі «Prague wrestling open 2022» та привезли два «золота» та одне «срібло».

За першість боролися спортсмени з дев’яти країн світу.

Тріумфували на змаганнях вінничани – Михайло Дідик (вагова категорія 47 кг) та Андрій Вітковський (вагова категорія 57 кг). Хлопці завоювали золоті нагороди.

На другу сходинку піднявся Матвій Плахотнік (вагова категорія 47 кг). А за крок до п’єдесталу зупинилися Ілля Орлюк та Максим Шарденко, посівши четверті місця.

Дякуємо всім хто допомагає та сприяє участі спортсменів у важливих змаганнях, – каже директор МК ДЮСШ «Вінниця» Юрій Будяк.

Належні умови

Голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський наголосив, що у Вінницькій міській територіальній громаді підтримуються належні умови для тренування юних спортсменів, які згодом представляють наш край на міжнародних, всеукраїнських змаганнях.

Нагадаємо, спортивна спільнота Вінницької міської територіальної громади відвідала наших захисників, які проходять реабілітацію. Воїнам для швидкого одужання та відновлення здоров’я подарували спортивний інвентар, а також виступили із невеличким концертом.

Дружині та сину загиблого прикордонника з Вінниччини вручили орден "За мужність"
Детальніше
Родинам 13 полеглих Захисників вручили почесні нагороди у Вінниці
Детальніше
У Вінниці відбулось нагородження призерів Відкритого чемпіонату громади з футзалу
Детальніше
У Вінниці відбувся забіг до 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у ЗСУ