Вінницькі бабусі готуються виступати на всеукраїнських змаганнях з чирлідингу
Підопічні Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування готуються до виступу на всеукраїнських змаганнях з чирлідингу. Такі відбудуться в червні цього року у Вінниці. Бабусі там будуть запрошеними гостями. Сьогодні ж у центральному міському парку імені Леонтовича вони показали, чого вже навчилися за два місяці підготовки.
Основним рухам чирлідингу бабусь навчає майстер спорту міжнародного класу, президент федерації вінницького чирлідингу Яна Вихованець. Каже, у її підопічних уже особливий вік, тому навчання проводить за спеціальною програмою.
Дівчатка чудово справляються. У них особливий вік, тому я звертаю увагу на все: обов’язковими мають бути розминка, розтяжка, підкачка. А основа у нас - це чирлідинг. У червні вони мають виступити на всеукраїнських змаганнях з чирлідингу. Туди я запрошую їх як VIP-гостей, як почесну команду, аби вони показали професійним молодим спортсменам, що таке вміння з чирлідингу в такому віці, - говорить тренерка Яна Вихованець.
![Вінницькі бабусі готуються виступати на всеукраїнських змаганнях з чирлідингу](/sites/default/files/styles/compressor/2600x1733/inline-images/vinnicki-babusi-gotuyutsya-vistupati-na-vseukrainskikh-zmagannyakh-z-chirlidingu.jpg?itok=wgni1BjH)
Усі танцівниці - підопічні міського Терцентру. Загалом на заняття з чирлідингу ходить близько 50 жінок. Наймолодшій - 55 років, найстаршій - 80.
Це цікаво, ми підіймаємо настрій і собі, і своєму оточенню. Дуже віримо в нашу Перемогу і хочемо постійно бути в тонусі, покращувати своє здоров’я. Я й подумати не могла, що у своєму віці буду робити такі розтяжки і так танцювати, - розповідає підопічна Терцентру Світлана Юрчак.
![Вінницькі бабусі готуються виступати на всеукраїнських змаганнях з чирлідингу](/sites/default/files/styles/compressor/2600x1733/inline-images/vinnicki-babusi-gotuyutsya-vistupati-na-vseukrainskikh-zmagannyakh-z-chirlidingu-3.jpg?itok=rmtp5hrR)
Сьогодні в центральному парку імені Леонтовича люди похилого віку показали, чого навчилися за два місяці. Крім того, аби популяризувати здоровий спосіб життя та заняття спортом - підопічні Терцентру провели інші активності. Вони співали, читали вірші та гуморески про активний спосіб життя, змагалися в різних спортивних іграх.
Ми планували провести такий спортивний захід до Дня здоров’я, трішки раніше. Але погода завадила. Тож сьогодні, на свіжому повітрі, у нас зібралися підопічні Терцентру, які відвідують різні гуртки, зокрема спортивні: це і спортивні танці, скандинавська ходьба, велопрогулянка, тренажерна зала, оздоровча фізкультура. Всі вони активно волонтерять і час від часу ми влаштовуємо для них от такі заходи, аби вони відпочили, набралися сил, - розповідає завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Вікторія Вдовцова.
![Вінницькі бабусі готуються виступати на всеукраїнських змаганнях з чирлідингу](/sites/default/files/styles/compressor/2600x1733/inline-images/vinnicki-babusi-gotuyutsya-vistupati-na-vseukrainskikh-zmagannyakh-z-chirlidingu-2.jpg?itok=e6mpRFY4)
За її словами, щоденно на різноманітні гуртки до Терцентру приходить понад 150 вінничан та переселенців похилого віку. Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50. Або ж звертайтесь за номером: (0432) 67 05 90.
Нагадаємо, скандинавська ходьба, тренажерна зала, танці. Ці й не тільки фізичні активності доступні для відвідувачів та відвідувачок Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування.