Вінницька спортсменка здобула відразу дві нагороди на Всеукраїнських змаганнях

15:57 26.09.2022

Цими вихідними у Ковелі відбулися XXXVIII Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное. Наше місто представляла спортсменка відділення веслування Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Анастасія Пенедюк. Дівчина вперше піднялась на п’єдестал пошани. Вона здобула «бронзу» на дистанції 200 м С-1 та «срібло» - 2000 м С-1.

Цьогоріч у перегонах брали участь різні вікові групи: діти від 10 років та дорослі. Були представлені 23 команди – понад 370 спортсменів, які представляли такі області:

• Сумську.

Анастасія розпочала займатись у відділенні веслування на байдарках і каное всього рік тому. Після цих змагань дівчині буде присвоєно її перший спортивний розряд.

Змагання організовані та проведені на високому рівні. Багато спортсменів та висока конкуренція. Анастасія Пенедюк показала гарний результат, хоча тренується всього рік. Талановита та цілеспрямована спортсменка. Це чудовий початок її виступів на змаганнях. Сподіваюсь, що два призових місця надихнуть Настю на нові, ще більші перемоги. Щиро вітаємо, - каже в.о. директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.

Нагадаємо, у селі Сокілець Немирівського району відбувся Відкритий чемпіонат міста з веслувального слалому. Змагання пройшли на відвідному каналі річки Південний Буг. На турнір з’їхалися хлопці та дівчата з Дніпра, Харкова та Києва. Учасниками змагань стали також спортсмени Вінницької МДЮСШ №2.

Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу