Вінницька "Нива" зіграла в "суху" нічию з командою із Бузової

15:24 19.03.2023

Сухою нічиєю завершився матч у Вінниці, де місцева Нива приймала Ниву з Бузової. Попри те, що гості вже гарантували собі "срібло" турніру, але Сергій Карпенко виставив на гру ледь не найсильніший склад.

Складно загадати, коли одночасно на вістрі з’являлися Семенець та Сомов - це свідчило про заточеність Ниви (Бузова) на атаку. Ледь не вперше в турнірі ПФЛ вінницькій Ниві вдалося виставити також оптимальний склад на гру, було помітно, що "бронзові" медалі входили в плани команди Олега Остапенка.

Особливо гострою у першому таймі гра не вийшла. Уже на восьмій хвилині Скляренко зльоту пробивав з району "точки", але м’яч пролетів над поперечкою воріт господарів. А на 30 хвилині Загорулько трішки не встиг на передачу з лівого флангу, - інформує пресслужба футбольного клубу "Нива".

Вінницька "Нива" зіграла в "суху" нічию з командою із БузовоїВінницька "Нива" зіграла в "суху" нічию з командою із Бузової

По перерві, хоча вінничанам треба було забивати, щоб зачепитися за медалі, все ж ближчими до успіху були гості. Найкращий момент був у свіжого Калініна, який вийшов на рандеву з кіпером господарів Поповичем, але пробити того не зумів. Ще двічі Поповичу доводилося вступати в гру, але в підсумку команди закінчили матч миром 0:0.

Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників
Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони
У Вінниці пройдуть змагання, в яких візьмуть участь спортсмени з ментальними порушеннями