Вінницька “Нива” розгромила столичний “Рубікон” - 4:0

11:55 30.08.2021

В матчі шостого туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга) вінницька “Нива” приймала київський “Рубікон”.  Він переміг у попередньому турі одного із лідерів “Карпати” (Галич) – 3:0. Тому жодної недооцінки суперника із боку вінницьких футболістів бути не могло.

Наша команда прагнула реабілітуватися за прикру поразку в Кубку України в матчі із першоліговою “Волинню”. Тоді нивівці домінували на полі, але поступилися в серії пенальті.

В складі “Рубікону” через травми та не могли зіграти лідери Руслан Грабовський та Олег Луценко. Втім, через проблеми зі здоров’ям не змогли взяти участь в матчі нивівці Костянтин Граматік, Олександр Борячук, Антон Брижчук, Володимир Кучер, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Нивівці на 23-й хвилині відкрили рахунок. М’яч після подачі штрафного Максима Зеленевича залетів у ворота суперника.  Подвоїв рахунок перед перервою Дмитро Петрик. І знову після розіграшу стандарту. Гравець “Ниви” без особливої протидії із боку оборонців поклав м’яч головою в сітку. 2:0!
В другому таймі кілька гарних нагод забити мав граючий президент “Ниви” Артур Загорулько. Йому вдалося відзначитися на 64-й хвилині після сольного проходу, коли наш гравець обіграв кількох захисників і пробив повз голкіпера.

“Нива” продовжила тиснути, і мала збільшувати рахунок. Шанси мав Ігор Маляренко, але в одному випадку гостей врятував голкіпер Андрій Пацкан. Втім, “Ниві” вдалося забити у компенсований час. Віктор Георгієв вийшов віч-на-віч із голкіпером і з гострого кута вразив ціль. 4:0 на радість вболівальникам!

Нагадаємо, Вінницька “Нива” приймає столичний “Рубікон”.