Вінницька молодіжна рада оновилась і готується впроваджувати нові ініціативи

Вінницька молодіжна рада оновилась і готується впроваджувати нові ініціативи

16:38 11.03.2025

Не так давно відбулися перші установчі збори оновленого складу Вінницької молодіжної ради. Метою цього заходу стало обрання нових керівників ради та визначення основних напрямків її роботи на найближчу каденцію. Після таємного голосування були обрані голова, заступник голови, секретар та голови комітетів.

На пост голови Вінницької молодіжної ради був обраний Владислав Літвінов — студент Донецького національного університету імені Василя Стуса. Владислав має великий досвід у сфері молодіжної політики і, згідно з його заявами, планує продовжити роботу ради з акцентом на підтримку важливих соціальних ініціатив та розвитку молодіжного руху у Вінниці.

На посаду заступника голови ради обрали Івана Сотника — студента Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Іван активно працює над питаннями розвитку освіти та підтримки молодіжних ініціатив.

Секретарем ради стала Анастасія Козлова — студентка Вінницького торговельного-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету. Ася планує забезпечити чітку організаційну роботу та ефективну комунікацію між членами ради.

Також обрали нових голів комітетів:

  • Вікторія Килимчук — голова соціально-просвітницького комітету, студентка Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова.
  • Діана Коробчинська — голова культурно-патріотичного комітету, студентка Вінницького фахового коледжу національного університету харчових технологій.
  • Владислав Сапожнік — голова спортивного комітету, студент Технологічно-промислового фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
  • Артур Шаповалов — голова прес-сектора, учень Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну.

Одним з головних завдань нової команди є підтримка іміджу Вінницької молодіжної ради. Лідери ради відзначили важливість збереження та примноження цінностей молодіжного руху, адже саме через них можна залучати більше молоді до активної участі в житті міста.

Також в пріоритеті є популяризація грантової діяльності. Це дозволить залучати додаткові ресурси для розвитку молодіжних проєктів та ініціатив, що мають соціальну значущість. Важливою складовою роботи ради є ефективна комунікація між делегатами, що дозволить оперативно обмінюватися ідеями та оперативно реагувати на потреби громади.

З новими лідерами та чіткими напрямками роботи Вінницька молодіжна рада має всі шанси стати ефективним інструментом у розвитку молодіжної політики міста.

Кожен з членів нової команди — активний представник своєї сфери, що обіцяє безперервний розвиток та вдосконалення діяльності ради на користь вінничан. Молодь має потужний потенціал для змін, і ця команда готова реалізувати ці зміни вже найближчим часом, — підкреслила начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак.

Нагадаємо, у приміщенні HUB «Місто змістів» відбулися вибори нового голови Вінницької молодіжної ради, його заступника. За підсумками голосування, головою став Владислав Літвінов – студент Донецького національного університету імені Василя Стуса, який у попередній каденції був заступником голови ради.

Читайте також

Побачити звук порятунку у Вінниці ДСНС влаштували екскурсію для дітей з порушеннями слуху
Побачити звук порятунку: у Вінниці ДСНС влаштували екскурсію для дітей з порушеннями слуху
Детальніше
Вінницькі діти встановили національний рекорд в «Артеку» як пройшов незабутній відпочинок
Вінницькі діти встановили національний рекорд в «Артеку»: як пройшов незабутній відпочинок
Детальніше
Виписали з лікарні медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Виписали з лікарні: медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Детальніше
Бійцівський клуб для інтелектуалів у Вінниці запускають новий формат дебатів «Level Talk
Бійцівський клуб для інтелектуалів: у Вінниці запускають новий формат дебатів «Level Talk»
Детальніше
Дві грані війни відверта розмова вінницьких курсантів із тими, хто бачив пекло на власні очі
Дві грані війни: відверта розмова вінницьких курсантів із тими, хто бачив пекло на власні очі
Детальніше
Студентський турнір із боулінгу відбувся у Вінниці
Студентський турнір із боулінгу відбувся у Вінниці
Детальніше