Вінницька міськрада передала борошно Солодкій мрії, щоб пекти хліб переселенцям

Вінницька міськрада передала борошно "Солодкій мрії", щоб пекти хліб переселенцям

14:48 12.05.2022
21

Вінницька міська рада передала підприємству "Солодка мрія" чотири тонни борошна. З нього працівники виробництва випікають хліб, який потім безкоштовно роздають переселенцям, що наразі мешкають у приміщеннях шкіл та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Кожного дня ми виробляємо по сотні хлібин і розвозимо його в центри, де проживають переселенці. Міська рада передала борошно. Все інше: дріжджі, робота пекарів – це наш внесок у перемогу. Раніше ми вже самостійно випікали паляниці у кількості 60 шт. Тепер змінили форму хліба і маємо змогу випікати більшу кількість. Ми будемо працювати й надалі, поки не закінчиться війна. Розуміємо, що наша справа дуже важлива. У кожного свій фронт, - повідомляє директорка підприємства "Солодка мрія" Наталія Побережна.

Вінницька міська рада передала 4 тонни борошна «Солодкій мрії», щоб випікати хліб переселенцям

Наразі для проживання внутрішньо переміщених осіб діє 8 гуртожитків семи закладів професійно-технічної освіти. Та п'ять центрів на базі загальної середньої освіти.

У нашій школі проживають сім’ї з Херсону, Дніпра, Маріуполя, Харкова. Дорослі та діти мають все необхідне для комфортного проживання: триразове харчування, гарячу воду, засоби гігієни, є можливість користуватись пральною машиною. "Солодка мрія" привозить постійно хліб у школу. Це суттєва допомога, бо без хліба не обходиться ні сніданок, ні обід, ні вечеря. Міська влада спрацювала так, що "Солодка мрія" стала нашим суттєвим помічником. Ми постійно співпрацюємо з департаментом освіти. У школі харчуються не тільки люди, які проживають в закладі, а ще й переселенці, які проживають на території нашого мікрорайону, - говорить директорка Вінницької початкової школи №5 міста Вінниці Наталія Кучма.

хліб

Кожний день на базі цих центрів перебуває від 1200 до 2200 людей.

Окрім того, що міська рада зробила все, щоб створити ці місця для проживання внутрішньо переміщених осіб, ще з початку воєнних дій організовано триразове харчування. Ми намагаємось, щоб раціон був різноманітний і калорійний. Щоб туди входило м'ясо, риба, овочі, крупи. І, відповідно, хліб. За домовленістю заступника міського голови Андрія Очеретного з ТОВ «Солодка мрія», вони щоденно постачають нам 100 паляниць у центри. Також є ще одне виробництво, яке дає 110 буханок хліба для переселенців. Завдячуючи "Солодкій мрії" та іншим підприємствам, які допомагають забезпечувати продуктами, ми можемо надати людям не тільки прихисток, а й безкоштовне триразове харчування, - повідомляє директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Нагадаємо, вінничанки роблять все для того, щоб Україна швидше перемогла. Так, жінки випікають пиріжки для воїнів та кажуть, що для них зроблять все, що зможуть.

 Вінничанки працюють на перемогу - печуть пиріжки захисникам

Читайте також

Прикордонник вимагав 10 тисяч в ухилянта за втечу з країни
Прикордонник вимагав 10 тисяч в ухилянта за втечу з країни
Детальніше
Ситуація на фронті Завершуються рятувально-пошукові роботи зруйнованого рашистами ТЦ у Кременчуці
Ситуація на фронті: Завершуються рятувально-пошукові роботи зруйнованого рашистами ТЦ у Кременчуці
Детальніше
Біженки у Вінниці проводять заняття з йоги
Біженки у Вінниці проводять заняття з йоги
Детальніше
«Мрія є!» у Борисполі художник створив мурал із легендарним АН-225
«Мрія є!»: у Борисполі художник створив мурал із легендарним АН-225
Детальніше
«Лікарі без кордонів» на Вінниччині працює міжнародний мобільний шпиталь
«Лікарі без кордонів»: на Вінниччині працює міжнародний мобільний шпиталь
Детальніше
1000 комплектів для гігієни бійців відправили на фронт вінницькі бізнесмени
1000 комплектів для гігієни бійців відправили на фронт вінницькі бізнесмени
Детальніше