Вінницька громада та область передали десять Mavic 3T та п’ятнадцять тепловізорів нацгвардійцям

Вінницька громада та область передали десять Mavic 3T та п’ятнадцять тепловізорів нацгвардійцям

09:58 15.04.2024

Десять Mavic 3T та п’ятнадцять тепловізорів, які одразу відправляться на передову – передали бійцям 14-ї бригади оперативного призначення ім. Івана Богуна НГУ «Червона калина» разом з Вінницькою громадою міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова обласної ради Вячеслав Соколовий та очільник Калинівської міської ради Василь Поліщук. Разом зі спецобладнанням, передали захисникам також засоби гігієни.

Дрони та тепловізори, які отримали військові, одразу відправляться на передову, говорить т.в.о командира бригади Володимир Матущак.

На фронті нічний час особливо небезпечний для наших гвардійців, а завдяки Mavic 3T, який оснащений телевізійною камерою, ми зможемо розвідувати ворожі позиції, їхнє пересування, знищувати живу силу противника та техніку. Ми маємо розуміти, наскільки дрони важливі у цій війні. Так само з тепловізорами – воїни зможуть бачити та вчасно виявляти ворога, що, звісно ж, допомагає зберегти життя наших бійців, – додає Володимир Матущак.

Нацгвардійці цієї військової частини стоять на захисті територіальної цілісності країни з початку 2014 року і є беззаперечною гордістю нашого регіону, говорить міський голова Сергій Моргунов. Це вже не перша допомога, яку Вінницька громада передає 14-й бригаді оперативного призначення НГУ «Червона калина».

Сьогоднішня передача – це один з етапів допомоги. Зараз ми очікуємо FPV-дрони, на які було оголошено тендер, і про передачу яких ми говорили із керівництвом бригади. На тепер Вінницька міська рада підтримує понад 30 військових частин та формувань. І ця допомога для наших військових буде лише посилюватися. На потреби безпеки та оборони в цьогорічному бюджеті громади ми заклали майже 1 млрд грн, – розповідає Сергій Моргунов.

Вінницька громада та область передали десять Mavic 3T та п’ятнадцять тепловізорів нацгвардійцям

Допомога військовим – залишається пріоритетним завданням для керівництва міста та області, а також Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, говорить голова обласної ради Вячеслав Соколовий. Організовували передачу у межах роботи з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом.

Ми вдячні за ваші мужність та героїзм. Розуміємо, що задля перемоги – маємо працювати всі. Наше завдання – знаходити максимум можливостей, щоби матеріально та технічно допомагати нашим Силам безпеки та оборони, – зауважує Вячеслав Соколовий.

Оборона, стійкість, турбота

Згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил оборони України.

А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: безпека та оборона, стійкість, турбота.

На пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Нагадаємо, колектив Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи придбали два квадрокоптери MAVIC та два прилади нічного бачення. Про це інформують у самому закладі.

Читайте також

Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше
"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
В гімназії у Турбівській громаді відкрили меморіальну дошку полеглому Захиснику
Детальніше