Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину

Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину

13:24 17.06.2024

Днями відбулась чергова передача для бійців, які боронять Україну на східному напрямку. Вінницька міська рада разом з громадою та командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу відреагувала на запит військової бригади та підготувала на фронт квадрокоптер Dji Mavic 3T та світлодіодні ліхтарики.

Під час зустрічі з військовим були присутні заступник міського голови Андрій Очеретний та координаторки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Антоніна Іващук і Тетяна Савельєва. За словами Андрія Очеретного, безпека та оборона – це один з пріоритетів міської влади, на який у бюджеті громади передбачили майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину

Військовослужбовець Рамзес з 2014 року на війні. Воював у добровольчому батальйоні «Айдар», неодноразово був поранений, втім як тільки почалась повномасштабна війна – одразу повернувся на фронт. Він подякував за допомогу місту і зазначив, що важко переоцінити значення такої техніки на передовій.

Сказати, що він важливий – це нічого не сказати. Квадрокоптер – це “машина”, яка допомагає працювати нашій піхоті та артилеристам, а найголовніше – допомагає вижити. Нічний “Мавік” заводить та виводить піхоту, коригує вогонь по противнику, він допомагає жити нашим людям. Без такої техніки не те що погано, без неї – неможливо, – сказав Рамзес.

Депутатка Вінницької міської ради та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Тетяна Савельєва розповіла, що підтримка Збройних Сил України – це одне з пріоритетних завдань для Вінницької громади й з початку повномасштабного вторгнення регулярну підтримку отримують 36 військових формувань. Бійці цієї частини отримали допомогу вже втретє.

Квадрокоптер з тепловізором – незамінна річ на фронті, він поїде на східний напрямок, де тривають важкі бої з російськими окупантами. Така техніка – це розхідний матеріал, може прожити день, а може тиждень. Втім найважливіше – що функціонал “мавіків” допомагає зберегти безцінні життя наших бійців. Ми на постійній основі підсилюємо Захисників та Захисниць різними видами технічної допомоги, щоб вони впевнено себе почували та знали, що про них пам’ятають і дбають, – сказала Тетяна Савельєва.

Підтримуємо Сили оборони

Згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил оборони України.

Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022 року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.

Нагадаємо, ситуація на фронті залишається напруженою. Вінницька громада в координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом продовжує працювати із запитами військових.

Читайте також

Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Зможуть на "нулі" прийняти душ та випрати речі: захисникам передали лазне-пральний комплекс
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше